Co oznacza zdolność kredytowa

17 lutego 2021

Opublikowano: 30 września 2020 r. / Kategoria: Pieniądze i bankowość / Komentarze: Brak komentarzy

Ocena kredytowa 560 może kosztować tysiące.

Termin kredyt jest dziś określeniem gospodarczym dla Amerykanów, niezależnie od tego, czy mówimy o globalnym kryzysie finansowym, czy też próbujemy zabezpieczyć kredyt w jakikolwiek sposób, nawet z wynikiem 560.

Tak, wielu Amerykanów nie obchodzi globalna trauma finansowa, kiedy tracą pracę, domy, oszczędności życia i próbują uzyskać kredyt z dowolnego źródła, aby położyć jedzenie na stole.

A kiedy to robimy, czujemy się bezwartościowi jako istoty ludzkie, ponieważ mamy wyniki kredytowe, które są mniej niż atrakcyjne dla przeciętnego pożyczkodawcy.

Faktem jest, że badania kredytów amerykańskich pokazują, że przeciętny Amerykanin faktycznie pracuje z oceną kredytową 560.

Ocena kredytowa na poziomie 560 jest przygnębiająca dla przeciętnego Amerykanina, ponieważ wiesz, że już wtedy znajdujesz się w niekorzystnej sytuacji, jeśli chodzi o uzyskanie kredytu.

Ale nie pozwól, żeby cię to przygnębiło, ponieważ 63% Amerykanów pływa na tej samej łodzi.

A ocena kredytowa na poziomie 560 nie jest najgorszą rzeczą na świecie, jeśli chodzi o pożyczkodawców, jest to zakres ostrożny, a więc pożyczkodawcy lub wystawcy kredytów mogą po prostu być nieco bardziej ostrożni w pożyczaniu pieniędzy.

Ale to nie znaczy, że nie będziesz w stanie pożyczyć, ale jeśli nic innego, użyj tej serii „Ostrożnie jako porady dla siebie.

Ponieważ jeśli nie zostaniesz poinformowany, pożyczkodawcy wykorzystają twoją niską zdolność kredytową i ściągną cię na węgiel, jeśli chodzi o pożyczanie pieniędzy.

Ostrożny wynik kredytowy 560 oznacza właśnie to, ostrożny i w żadnym wypadku nie czyni cię gorszym człowiekiem, ale pożyczkodawcy muszą szukać alternatyw, aby zapewnić ci kredyt.

Przeprowadź swoje badania, zanim kupisz kredytTo jedna z kwestii, której Amerykanie nie zdają sobie sprawy. Otrzymując kredyt, zasadniczo go kupujesz. W jaki sposób to ma sens?

Płacisz odsetki i opłaty roczne, a zatem kupujesz prawo do kredytu.

Kredytodawcy dobrze to rozumieją, a kiedy widzą zdolność kredytową na poziomie 560, podoba im się element Ostrożności, ponieważ daje im to dodatkowe paliwo do zabrania cię za wszystko, co mogą.

Ostrożna ocena kredytowa oznacza tylko ostrożność, a pożyczkodawcy lubią to widzieć, ponieważ nie jesteś tak dużym ryzykiem.

A to nadal pozwala im w pełni wykorzystać Ciebie i obciążyć Cię przez księżyc za samochód, samochód kredytowy lub dom.

Niskie wyniki będą Cię kosztować, jeśli nie będziesz ostrożnyNa przykład karta kredytowa z wynikiem 560 prawdopodobnie da Ci oprocentowanie powyżej 20%.

Wszystko powyżej 30% to lichwiarz i jest nielegalne, a jeśli nie jesteś tego świadomy, 20% jest zbyt wysokie.

Prawdopodobnie zostaniesz również obciążony rocznymi opłatami i opłatami za każdym razem, gdy wypłacisz zaliczkę.

A jeśli chodzi o samochody, nie będziesz też mieć szczęścia w stawkach prime.

Skorzystają z tego pożyczkodawcy, a do czasu, gdy będziesz spłacać swój samochód, możesz zapłacić od 5000 do 10 000 USD jedynie odsetek.

Sytuacja z domami nie jest inna, a przy wyniku Ostrożnym, w zależności od ceny domu, dodatkowe opłaty na koniec okresu mogą wynosić od 50 000 USD do trzykrotności z wynikiem 560.

Wszystko to jest skomplikowanym oszustwem, które nie służy żadnemu celowi, jak tylko zapełnienie kieszeni pożyczkodawcy i podtrzymanie procesu elity kontrolowania pozbawionych praw wyborczych.

A ponieważ możesz mieć niski kredyt, jeśli chcesz go mieć, nie będziesz miał innego wyjścia, jak tylko pokłonić się sile wyższej.

Zanim zaczniesz szukać kredytu, przeprowadź gruntowne badania, w przeciwnym razie staniesz się częścią łańcucha napędzającego siły napędowe.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy