Dlaczego właśnie my

17 lutego 2021
Category: Wziąć Pod Uwagę

Zarządzanie majątkiem na całe życie

Skupiamy się na Tobie i Twoich potrzebach – i oferujemy w pełni zintegrowane usługi zarządzania majątkiem, które łączą doświadczenie zarówno US Bank, jak i US Bancorp Investments.

Pomagamy Ci uprościć życie finansowe i pracować nad celami, które są dla Ciebie najważniejsze. Wraz z rozwojem relacji z nami zyskujesz dostęp do ekskluzywnych nagród i korzyści.

Specjalizujemy się w

US Bank oferuje planowanie majątkowe, inwestycje, zarządzanie trustami i majątkiem, bankowość zarządzania majątkiem oraz usługi specjalistyczne. US Bancorp Investments zapewnia planowanie majątku, inwestycje i ubezpieczenia.

karuzela

Co mówią inni?

Magazyn FORTUNE uznał US Bancorp za jedną znajbardziej podziwianych firm na świeciew swoim wydaniu ze stycznia 2019 roku. kwestia .1

FORTUNE umieściło nas w pierwszej dziesiątce firm pod względem jakości zarządzania, zaangażowania na rzecz pracowników i odpowiedzialności społecznej.1

Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi

Zobowiązujemy się być etycznym partnerem na Twojej drodze do bogactwa. Skupiamy się na zdrowiu finansowym Ciebie i Twojej rodziny.

Nasz dedykowany zespół ds. Bezpieczeństwa i system nadzoru 24/7 oznaczają, że zawsze jesteśmy czujni, aby przewidywać, reagować i pomagać w zapobieganiu oszustwom.

Nieustannie opracowujemy nowe, lepsze sposoby zabezpieczania danych i tworzenia płynnych usług bankowości cyfrowej.

Elastyczne opcje inwestycyjne

Jako klient zarządzania majątkiem masz dostęp do pełnego spektrum usług finansowych w zakresie zarządzania życiem. Zawsze masz dostęp do pomocy, gdy jej potrzebujesz – osobiście, przez telefon, komputer lub telefon komórkowy.

Zyskujesz również elastyczność inwestowania na swój sposób, otrzymując indywidualne wskazówki od specjalisty ds.zarządzania majątkiem lub inwestując online z robo-doradcą lub samodzielnie prowadzonym rachunkiem maklerskim od US Bancorp Investments.

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie US Bank w bankowości, trustach i nieruchomościach, wraz z doświadczeniem w zarządzaniu majątkiem US Bancorp Investments, zapewnia dostęp do doświadczonych liderów, a także do obszernej biblioteki spostrzeżeń na temat rynków finansowych i gospodarki.

Zrób następny krok

 • Zarządzanie majątkiem /
 • Dlaczego właśnie my
 • O nas
 • Finansowe IQ
 • Bezpieczeństwo
 • Kariera
 • Prywatność
 • Śledzenie i reklama online
 • Mapa witryny
 • Dostępność
 • CoBrowse

Korn Ferry we współpracy z magazynem Fortune przeprowadził ankietę wśród dyrektorów branżowych, dyrektorów i analityków z 680 firm, w tym 12 ponadregionalnych banków, o rocznych przychodach wynoszących co najmniej 10 miliardów dolarów. Respondenci w ankiecie ocenili swoich kolegów z branży, którzy wnieśli opłatę, aby wziąć pod uwagę dziewięć kryteriów: jakość zarządzania, zarządzanie ludźmi, wykorzystanie aktywów korporacyjnych, solidność finansowa, wartość inwestycji, odpowiedzialność społeczna, innowacyjność, jakość produktów / usług oraz globalna konkurencyjność. Rankingi zostały ustalone na podstawie zagregowanej oceny firm w każdej z kluczowych kategorii atrybutów. Uznane zostały firmy, które znalazły się w pierwszej połowie swojej branży. Więcej szczegółów na temat metodologii selekcji.

Produkty i usługi inwestycyjne i ubezpieczeniowe, w tym renty, to:

Brak depozytu Nie jest ubezpieczony przez FDIC może stracić wartość Brak gwarancji bankowej Nie jest ubezpieczony przez żadną federalną agencję rządową

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy