Które banki są otwarte w niedzielę?

17 lutego 2021
Category: Gdzie Produkty

Na długo przed erą cyfrową banki i instytucje finansowe były zamknięte w weekendy, ponieważ potrzebowały czasu na uzgodnienie transakcji papierowych, które zostały zainicjowane w dni powszednie.

Większość transakcji obsługiwana jest elektronicznie przez komputery.

W rezultacie tradycyjny tygodniowy harmonogram dla banków zmienił się nieznacznie, ponieważ wiele banków jest otwartych do pracy w soboty (choć przez krótsze godziny pracy w porównaniu z dniami powszednimi).

Większość banków jest nadal zamknięta w niedziele.

Oto banki, które pozostają otwarte dla biznesu w niedziele ( przed wyjazdem sprawdź godziny otwarcia lokalnego oddziału ):

Banki otwarte w niedzielę

Bank Godziny otwarcia w niedzielę (dotyczy oddziałów)
Bank Ameryki 10: 00-14: 00 lub 15: 00 (niektóre lokalizacje)
Pościg 9 rano lub 10 rano do 2 po południu (niektóre oddziały w Nowym Jorku i oddział Lakewood, NJ)
Wschodni Zachodni Brzeg 10: 00-14: 00 lub 15:00 (większość oddziałów na wschodnim wybrzeżu); 11: 00-17: 00 (większość oddziałów West Coast)
Piąty trzeci bank 11: 00-16: 00 (lokalizacje supermarketów Kroger)
Huntington Bank 10: 00-15: 00 (sklepy spożywcze Giant Eagle i apteki)
PNC Bank 9: 00-15: 00 (lokalizacje supermarketów i niektóre oddziały w Pittsburghu)
Sterling National Bank 9: 00-14: 00 (w niektórych lokalizacjach)
TD Bank 11: 00-15: 00
Valley Bank Zakres od 10:00 do 15:00 (w niektórych lokalizacjach)

Spodziewaj się krótszych godzin

Z naszych badań wynika, że ​​żaden bank nie oferował swoich normalnych godzin pracy w weekendy, nawet te, które są otwarte w niedzielę.

Zazwyczaj niedzielne godziny wahają się od około 10:00 do 13:00.

Jeśli masz oddział z niedzielnymi godzinami pracy i znajduje się on w gęsto zaludnionym obszarze, nie zdziw się, że oddział jest często przepełniony w niedziele.

Wiele osób może odwiedzać oddział tylko w niedzielę. A skrócone godziny oznaczają, że więcej klientów trafia do tego małego okna czasowego.

Zasadniczo oznacza to, że możesz czekać dłużej, aby porozmawiać z bankierem.

Wskazówka: spróbuj umówić się na spotkanie z bankierem, jeśli wiesz, że będziesz odwiedzać oddział w niedzielę (lub w dowolny dzień).

Transakcje nadal opóźnione

Chociaż możesz udać się do banku, aby zainicjować transakcję, na przykład zdeponować czek, pamiętaj, że przetwarzanie może nie rozpocząć się w niedzielę.

Niedziela nie jest uważana za normalny „dzień roboczy.

Jeśli więc zaksięgowanie wpłaty czekiem zajmuje zwykle 3 dni robocze, nie spodziewaj się, że zegar zacznie tykać w weekend.

Transakcja może raczej rozpocząć się następnego dnia roboczego – najprawdopodobniej w poniedziałek rano.

Wiele świąt federalnych w USA obchodzonych jest w poniedziałki i te dni nie są uznawane przez banki za dni robocze.

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich transakcji bankowych – dotyczy każdej transakcji, która wymaga kilku dni.

Dodatkowo niektóre usługi (np. Usługi notarialne, gwarancja podpisu na medalionie itp.) Mogą wymagać pomocy kierownika oddziału, który może być niedostępny w niedzielę.

Bankowość bez oddziału

Dzięki ciągłym ulepszeniom technologii bankowej klienci mogą wykonywać większość codziennych transakcji bez konieczności wchodzenia do fizycznego oddziału banku.

Połączenie bankowości cyfrowej i bankowości bankomatowej pozwala dobrze zarządzać swoimi kontami bankowymi.

Płatności za rachunki i przelewy środków można dokonywać za pomocą bankowości internetowej i mobilnej.

Większość typowych wpłat i wypłat można wykonać w bankomatach. Mobilne aplikacje bankowe umożliwiają również zdalne wpłacanie czeków poprzez robienie zdjęć czeku.

Zadać pytanie

Może ci się spodobać również

Ujawnienie reklamodawców: wiele ofert oszczędności pojawiających się na tej stronie pochodzi od reklamodawców, od których ta witryna otrzymuje wynagrodzenie za umieszczenie na liście. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). Te oferty nie obejmują wszystkich dostępnych kont depozytowych.

Ujawnienie redakcyjne: ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę bankowego. Wyrażone tutaj opinie są wyłącznymi opiniami autora, a nie reklamodawcy bankowego i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób poparte przez reklamodawcę bankowego. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie w ramach programu partnerskiego reklamodawcy bankowego.

Ujawnianie treści generowanych przez użytkowników: te odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy banku.

  • O
  • Kontakt
  • Warunki
  • Prywatność ->Prywatność
  • Reklamować
  • Blog

Ujawnienie reklamodawcy:

Wierzymy, że zapewniając narzędzia i edukację, możemy pomóc ludziom zoptymalizować ich finanse, aby odzyskać kontrolę nad swoją przyszłością. Chociaż nasze artykuły mogą zawierać lub prezentować wybrane firmy, dostawców i produkty, nasze podejście do ich tworzenia jest sprawiedliwe i bezstronne. Treści, które tworzymy, są bezpłatne i pochodzą z niezależnych źródeł, pozbawione są jakiejkolwiek płatnej promocji.

Ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę bankowego. Wyrażone tutaj opinie są wyłącznymi opiniami autora, a nie reklamodawcy bankowego i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób poparte przez reklamodawcę bankowego. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie w ramach programu partnerskiego reklamodawcy bankowego.

MyBankTracker generuje przychody dzięki naszym relacjom z naszymi partnerami i podmiotami stowarzyszonymi. Czasami możemy wspomnieć lub zamieścić recenzje ich produktów, ale nie ma to wpływu na nasze rekomendacje, które są całkowicie oparte na badaniach i pracy naszego zespołu redakcyjnego. Nie jesteśmy w żaden sposób zobowiązani umową do oferowania pozytywnych lub rekomendujących recenzji ich usług. Zobacz naszą listę partnerów.

MyBankTracker nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. MyBankTracker i CardRatings mogą otrzymywać prowizję od wydawców kart. Opinie, recenzje, analizy i rekomendacje należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy