Które sklepy spożywcze akceptują PayPal? Rozwiązany (+ opcje dostawy artykułów spożywczych)

17 lutego 2021
Category: Możesz Mieć

Możesz mieć możliwość korzystania z systemu PayPal do kupowania artykułów spożywczych w sklepie, w zależności od konfiguracji konta i metod płatności, które akceptuje sklep spożywczy. (Aby robić zakupy w sklepach, musisz połączyć swoje konto PayPal z Google Pay lub Samsung Pay). Możesz także używać systemu PayPal do kupowania artykułów spożywczych, zamawiając je online za pośrednictwem niektórych usług dostawy. Poniżej szczegółowo opisujemy, jak i gdzie używać PayPal do zakupów spożywczych.

Które sklepy spożywcze akceptują PayPal?

Aby korzystać z PayPal w tradycyjnym sklepie spożywczym, musisz połączyć swoje konto PayPal z Google Pay lub Samsung Pay. Jeśli połączysz PayPal ze swoim kontem Samsung Pay lub Google Pay, możesz korzystać z PayPal wszędzie, gdzie akceptowane są te portfele mobilne. (Użytkownicy Apple Pay nie mogą korzystać z PayPal w sklepach stacjonarnych w momencie pisania tego tekstu). Aby uzyskać informacje na temat łączenia konta PayPal z Samsung Pay lub Google Pay, zapoznaj się z naszą pełną listą sklepów obsługujących PayPal.

Pamiętaj, że metody płatności mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu, szczególnie w sklepach spożywczych, które są własnością niezależną lub są w trakcie wprowadzania opcji płatności mobilnych. Przed wizytą warto skontaktować się z lokalnym sklepem i zapytać o akceptowane metody płatności lub przynieść zastępczą metodę płatności, taką jak karta kredytowa.

Sklepy spożywcze, które ogólnie akceptują system PayPal (przez Samsung Pay i / lub Google Pay) do zakupów w sklepach, obejmują:

 • Albertsons
 • ALDIBI-LOKlub hurtowy BJŻywność i farmacja w BrookshireCostcoCub FoodsDillonsFood LionFoodMaxxFred MeyerGiant EagleGigantyczne sklepy spożywczeHEBHornbacherJewel-OscoKing SoopersKrogerMartin’s FoodsMeijerpublicznyRaley’sRalphsSave Mart SupermarketsSchnucksShaw’sSHOP 'n SAVE SupermarketyKupującyWiosenny targTarg rolników kiełkówStar MarketStater Bros. MarketsStop & ShopŻywność Super 1SupervaluCelHandlowiec Joe’aVonsWegmansCały rynek żywnościWinCo FoodsWinn-DixieAby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z usługi Samsung Pay w przypadku zakupów spożywczych, w tym ograniczeń obowiązujących w każdym sklepie, zapoznaj się z naszą listą sklepów, które obsługują usługę Samsung Pay.

  Usługi dostawy artykułów spożywczych, które akceptują PayPal

  Oprócz robienia zakupów w sklepach możesz korzystać z systemu PayPal w przypadku niektórych usług dostarczania artykułów spożywczych tego samego dnia lub pocztą. (Należy pamiętać, że większość sklepów spożywczych współpracuje z zewnętrznymi usługami dostawczymi, takimi jak Instacart, zamiast oferować wewnętrzne usługi dostaw). Następujące usługi dostawy artykułów spożywczych, sklepy internetowe i aplikacje akceptują PayPal jako własną metodę płatności lub za pośrednictwem Google Zapłacić:

  • Brandless (PayPal)
  • Google Express (PayPal lub Google Pay)Hmart.com (PayPal, jak informowaliśmy wcześniej)Instacart (Google Pay)Target.com (PayPal)Thrive Market (PayPal lub Google Pay)Walmart.com (PayPal)Sklepy spożywcze i usługi dostawcze, które nie akceptują systemu PayPal

   W trakcie naszych badań odkryliśmy, że następujące sklepy spożywcze i firmy oferujące dostawy artykułów spożywczych nie akceptują PayPal:

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy