Najlepsze inwestycje niskiego ryzyka, jakie możemy znaleźć

17 lutego 2021
Category: Może Pomóc

Jeff Rose, CFP® | 11 września 2020 r

Dobre inwestowanie polega na równoważeniu ryzyka i zysku. Bezprecedensowe wyzwania, przed którymi stoi światowa gospodarka, skłaniają wielu oszczędzających do ograniczenia ryzyka.

Chociaż prawdą jest, że kwota zwrotu, jaką możesz uzyskać, zależy od tego, ile ryzyka (i strat) jesteś gotów zaakceptować, wielcy inwestorzy zarabiają na życie, równoważąc te siły. Chociaż nie możemy za Ciebie zdecydować, jakie ryzyko jesteś skłonny podjąć, zorganizowaliśmy ten przewodnik, aby dać Ci szereg opcji opartych na zerowym, niskim lub średnim ryzyku.

Niektóre z tych opcji, takie jak odebranie premii za zmianę banku lub wejście na konto oszczędnościowe o wyższym dochodzie, nie wiążą się z żadnym ryzykiem. Inne opcje mogą wymagać dodatkowej nauki lub planowania z Twojej strony.

16 najlepszych inwestycji o niskim ryzyku i najwyższych zwrotach:

Inwestycje bez ryzyka

Poważnie, to darmowe pieniądze.

Inwestycje niskiego ryzyka

Wciąż bezpieczny, minimalny minus.

Inwestycje średniego ryzyka

Od czasu do czasu mogą wystąpić straty.

Moja ulubiona inwestycja o niskim ryzyku w tej chwili

LendingClub – Pożyczki typu peer-to-peer

Pożyczki typu peer-to-peer lub pożyczki P2P to jedna z naszych wysoce zalecanych inwestycji krótkoterminowych. Zamiast kupować udziały w firmie, pożyczasz pieniądze osobom fizycznym lub firmom, myśląc, że zwrócą ci odsetki.

Powiedzmy, że ktoś musi pożyczyć 10 tysięcy dolarów, aby skonsolidować swój dług. Tworzą konto w Lending Club i starają się o pożyczkę.

Ja jako inwestor również zakładam konto w Lending Club i kupuję ten dług. Pożyczkobiorca dokonuje comiesięcznych płatności (kwoty głównej i odsetek) na mój rachunek inwestycyjny Lending Club.

Średnie zwrotyMinimalna wpłata początkowaIstnieje kilka firm, które udzielają pożyczek P2P, niektóre, takie jak Lending Club i Prosper, ułatwiają pożyczki osobiste, podczas gdy inne, takie jak Worthy, ułatwiają pożyczki biznesowe (proces jest dokładnie taki sam).

Jeszcze lepsze jest to, że na początek możesz zainwestować zaledwie 25 USD w pożyczkę. W zależności od Twojego apetytu na ryzyko i tego, ile kapitału musisz zainwestować, możesz uzyskać przyzwoite zwroty bez stresu związanego z inwestycjami wysokiego ryzyka. Dowiedz się więcej o tym, jak sobie radziłem z pożyczkami P2P w mojej recenzji LendingClub.

Jeden z moich znajomych zainwestował 5000 dolarów w Lending Club i wykupił 200 różnych pożyczek. To jest dywersyfikacja! Dowiedz się więcej o moich najlepszych sposobach inwestowania 5000 USD.

Inwestycje wymagające zerowego ryzyka

Ok, może to nie są rzeczywiste inwestycje, ale rozważ je jako sprytne ruchy pieniężne, aby zarobić więcej pieniędzy i zoptymalizować swoje finanse na poziomie podstawowym.

Zdobądź bonus bankowyJeśli masz dodatkowe pieniądze, których nie będziesz potrzebować przez jakiś czas, możesz czasami zarobić trochę darmowej gotówki dzięki bonusowi bankowemu z jednego z najlepszych banków w kraju. Większość banków oferuje premię jako zachętę do rejestracji, a same te bonusy mogą być warte kilkaset dolarów.

Bonusy bankowe są jednak czasami regionalne i mogą zależeć od lokalnych banków w Twojej okolicy i oferowanych przez nie produktów.

W zamian za bonus bankowy może być konieczne skonfigurowanie bezpośredniego wpłaty na nowe konto lub użycie karty debetowej wydanej przez bank do określonej liczby transakcji w ciągu pierwszych kilku miesięcy.

Pamiętaj tylko, aby przeczytać wszystkie drobnym drukiem, aby dowiedzieć się o wszelkich opłatach, które mogą być pobierane, i jak ich uniknąć.

Skacząc przez te obręcze, możesz zwykle zarobić kilkaset dolarów za swoje wysiłki. A co najważniejsze, nie będziesz musiał się martwić o utratę ani centa swojego depozytu. A jeśli zdecydujesz się nie prowadzić konta na dłuższą metę, zawsze możesz je zamknąć, gdy zdobędziesz bonus i spełnisz wszystkie wymagania banku.

 • Premia
 • 150 $ za depozyt w wysokości 15 000 $200 $ za depozyt w wysokości 20 000 $Wymień na konto oszczędnościowe o wysokim oprocentowaniuJeśli szukasz wolnego od ryzyka sposobu na zarobienie odsetek od swoich pieniędzy, odpowiedzią może być konto oszczędnościowe o wysokim zysku. Na tych kontach zarobisz nominalną kwotę odsetek za samo przechowywanie pieniędzy w depozycie.

  Poza otwarciem konta i zdeponowaniem pieniędzy, ta strategia nie wymaga również prawie żadnego wysiłku z Twojej strony. Najlepsze rachunki oszczędnościowe o wysokim dochodzie oferują konkurencyjne oprocentowanie bez żadnych opłat.

  Nasze najlepsze typy kont oszczędnościowych:

 • RRSO
 • 1,70% + aż do 200 $ bonusu rejestracyjnego
 • Minimalny depozyt 0 $Otwórz konto czekowe onlinePodobnie jak rachunki oszczędnościowe o wysokiej rentowności, konta czekowe online pozwalają zarabiać niewielkie odsetki od zdeponowanych pieniędzy. Jeśli i tak zamierzasz zdeponować swoje pieniądze w banku, z pewnością docenisz zarobienie po drodze odsetek. Co najważniejsze, wiele kont czekowych online pobiera zerowe lub minimalne opłaty, aby rozpocząć.

  Szukając konta czekowego online, które faktycznie pozwala zarabiać na odsetkach, poszukaj banku z doskonałą obsługą klienta, przyjaznym interfejsem online i konkurencyjnymi stopami procentowymi.

  Jeśli chcesz uzyskać maksymalną elastyczność, ważne jest również, aby znaleźć konto, które nie narzuca minimalnych wymagań dotyczących konta ani wymagań dotyczących depozytów. A jeśli chcesz często wypłacać pieniądze, upewnij się, że masz również dostęp do lokalnych, bezpłatnych bankomatów.

  Zarabiaj więcej nagród kartą kredytowąKarty kredytowe to nie diabeł. Wszyscy wydajemy pieniądze, a jeśli jest właściwie używana, karta kredytowa może pomóc Ci odzyskać gotówkę z poniesionych wydatków. Wybierając kartę kredytową cash back, zdobywasz „punkty, które przekładają się na prawdziwe pieniądze.

  W rzeczywistości „nagrody, które zarabiasz na niektórych najlepszych kartach, są o wiele bardziej dochodowe niż cokolwiek, co możesz zarobić za pomocą certyfikatu depozytu lub konta oszczędnościowego online.

  Z kartami kredytowymi obecnie zarabiam:

  • 5% zwrotu za kabel, internet, usługi komórkowe oraz w Amazon i Target
  • 3% zwrotu na posiłki i podróże6% z powrotem w sklepie spożywczym2% z powrotem na gazOto jak działają te oferty:

   Załóżmy, że wybrałeś kartę Chase Sapphire Preferred® i wydałeś na nią swoje regularne wydatki, aby otrzymać bonus rejestracyjny. Gdy wydasz 4000 USD na swoją kartę w ciągu 90 dni, otrzymasz 60 000 punktów o wartości 750 USD na podróże (600 USD na karty podarunkowe lub zwrot gotówki). Jeśli wydałeś te 4000 $ na rachunki, które normalnie zapłaciłbyś, takie jak artykuły spożywcze, przedszkola lub media, i od razu zapłaciłeś swoją kartę, jest to najbliższa rzecz do „darmowych pieniędzy, jaką kiedykolwiek znajdziesz!

   Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat łatwych pieniędzy, które możesz zdobyć dzięki nagrodom kartą kredytową, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych kartach kredytowych typu cash back.

   Najlepsze opcje inwestycyjne niskiego ryzyka

   Te opcje inwestycyjne niosą ze sobą ogólnie bardzo małe ryzyko. Z kolei nie spodziewasz się, że zarobisz tyle, ale Twoje pieniądze powinny być stosunkowo bezpieczne i nadal przynosić zyski.

   Certyfikat depozytuBez względu na to, jak bardzo spojrzysz, inwestycja nie będzie nudniejsza niż Certyfikat Depozytu. Za pomocą certyfikatu depozytu (CD) wpłacasz pieniądze na określony czas w zamian za gwarantowany zwrot, niezależnie od tego, co stanie się ze stopami procentowymi w tym okresie.

   Upewnij się i kup swoją płytę CD w instytucji finansowej ubezpieczonej przez FDIC (ubezpieczone jest do 250 000 $). Im dłuższy okres ważności płyty, tym większe odsetki zapłaci instytucja finansowa.

   Aby uzyskać szybki zwrot z niskim ryzykiem, polecam płytę CD CIT Bank 11 miesięcy No-Penalty na 1,10%.

   Konto rynku pieniężnegoKonto rynku pieniężnego to fundusz inwestycyjny stworzony dla osób, które nie chcą stracić żadnego kapitału swojej inwestycji. Fundusz stara się również wypłacić trochę odsetek, aby opłacało się parkowanie gotówki w funduszu. Celem funduszu jest utrzymanie wartości aktywów netto (NAV) na poziomie 1 USD na akcję.

   Fundusze te nie są niezawodne, ale mają silny rodowód w zakresie ochrony podstawowej wartości Twojej gotówki.

   Możliwe jest, że NAV spadnie poniżej 1 USD, ale jest to rzadkie. Możesz zaparkować gotówkę w funduszu rynku pieniężnego, korzystając ze świetnego brokera, takiego jak TD Ameritrade, Ally Invest i E * TRADE lub w tych samych bankach, które oferują rachunki oszczędnościowe o wysokim oprocentowaniu.

   Chociaż możesz nie zarabiać dużych odsetek na swojej inwestycji, nie będziesz musiał martwić się utratą dużej kwoty kapitału lub codziennymi wahaniami na rynku.

   Papiery wartościowe chronione przed inflacją skarbową (TIPS)Departament Skarbu Stanów Zjednoczonych ma do wyboru kilka rodzajów inwestycji w obligacje.

   Jedno z najniższych zagrożeń nazywa się skarbowymi papierami wartościowymi zabezpieczającymi przed inflacją lub TIPS. Te obligacje mają dwie metody wzrostu. Pierwsza to stała stopa procentowa, która nie zmienia się wraz z długością obligacji. Drugi to wbudowana ochrona przed inflacją gwarantowana przez rząd.

   Niezależnie od tego, jaka stopa inflacji rośnie w czasie, gdy trzymasz TIPS, wartość Twojej inwestycji wzrośnie wraz z tą stopą inflacji.

   Na przykład możesz dziś zainwestować w TIPS, który ma tylko stopę procentową 0,35%. To mniej niż zaświadczenie o oprocentowaniu depozytu, a nawet podstawowe konta oszczędnościowe online.

   Nie jest to zbyt kuszące, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że jeśli inflacja wzrośnie o 2% rocznie przez okres trwania obligacji, wtedy wartość Twojej inwestycji wzrośnie wraz z tą inflacją i da Ci znacznie wyższy zwrot z inwestycji.

   TIPS można kupić indywidualnie lub zainwestować w fundusz inwestycyjny, który z kolei inwestuje w koszyk TIPS. Ta ostatnia opcja ułatwia zarządzanie inwestycjami, podczas gdy pierwsza daje możliwość wybierania za pomocą określonych WSKAZÓWEK, które chcesz.

   Chcesz chronić swój portfel przed inflacją? Kup TIPS za pośrednictwem świetnego brokera, takiego jak:

   Amerykańskie obligacje oszczędnościoweAmerykańskie obligacje oszczędnościowe są podobne do skarbowych papierów wartościowych chronionych przed inflacją, ponieważ są również wspierane przez rząd federalny Stanów Zjednoczonych. Prawdopodobieństwo niespłacenia tego długu jest mikroskopijne, co czyni je bardzo stabilną inwestycją.

   Istnieją dwa główne typy amerykańskich obligacji oszczędnościowych: seria I i seria EE.

   Obligacje serii I składają się z dwóch elementów: stopy zwrotu ze stałym oprocentowaniem i regulowanej stopy zwrotu uzależnionej od inflacji. Są nieco podobne do TIPS, ponieważ uwzględniają korektę inflacji jako część całkowitego zwrotu.

   Stała stopa nigdy się nie zmienia, ale stopa zwrotu z inflacji jest korygowana co 6 miesięcy i może być również ujemna (co spowodowałoby spadek całkowitego zwrotu, a nie wzrost). Obligacje serii EE mają po prostu stałą stopę procentową, która jest dodawana do obligacji automatycznie na koniec każdego miesiąca (więc nie musisz się martwić o ponowne inwestowanie w celu skumulowania).

   Obecnie oprocentowanie jest bardzo niskie, ale istnieje interesujący aspekt obligacji EE: Skarb Państwa gwarantuje, że wartość obligacji podwoi się, jeśli zostanie utrzymana do terminu zapadalności (czyli 20 lat).

   Odpowiada to około 3,5% zwrotowi z inwestycji. Jeśli nie utrzymasz terminu zapadalności, otrzymasz tylko określone oprocentowanie obligacji pomniejszone o wszelkie opłaty za wcześniejszą wypłatę.

   Kolejna zaleta do rozważenia: jeśli używasz obligacji EE do opłacania edukacji, możesz być w stanie wykluczyć część lub całość odsetek z podatków.

   Chcesz kupić Obligacje Serii I lub Serii EE? Możesz to zrobić bezpośrednio przez TreasuryDirect.gov.

   RentyRenty są przedmiotem sporu dla niektórych inwestorów, ponieważ podejrzani doradcy finansowi przesadnie promowali je wśród osób, których renta nie była odpowiednim produktem do ich celów finansowych. Nie muszą być przerażające; renty mogą być dobrą opcją dla niektórych inwestorów, którzy potrzebują pomocy w stabilizacji swojego portfela przez długi czas.

   Jeśli jednak szukasz renty dożywotniej, bądź świadomy ryzyka i najpierw porozmawiaj z dobrym doradcą finansowym.

   Renty są złożonymi instrumentami finansowymi z dużą ilością połowów wbudowanych w umowę. Zanim podpiszesz się linią przerywaną, ważne jest, aby zrozumieć swoją rentę wewnętrzną i zewnętrzną.

   Istnieje kilka rodzajów rent, ale pod koniec dnia zakup renty jest porównywalny z dokonaniem transakcji z firmą ubezpieczeniową. Zabierają od ciebie ryczałtową sumę gotówki.

   W zamian zapewniają określoną stopę gwarantowanego zwrotu. Czasami ten zwrot jest stały (ze stałą rentą), czasami ten zwrot jest zmienny (ze zmienną rentą), a czasami zwrot jest częściowo podyktowany tym, jak działa giełda i zapewnia ochronę przed spadkiem (z rentą indeksowaną akcjami) .

   Jeśli otrzymujesz formę gwarantowanego zwrotu, Twoje ryzyko jest znacznie niższe. W przeciwieństwie do wsparcia rządu federalnego, twoja renta jest zabezpieczona przez firmę ubezpieczeniową, która ją posiada (i być może inną firmę, która dodatkowo ubezpiecza firmę rent). Niemniej jednak Twoje pieniądze będą zazwyczaj bardzo bezpieczne w przypadku tych skomplikowanych produktów.

   Ubezpieczenie na życie o wartości pieniężnejKolejną kontrowersyjną inwestycją jest ubezpieczenie na życie wartości pieniężnej. To ubezpieczenie na życie nie tylko wypłaca świadczenie z tytułu śmierci beneficjentom po Twojej śmierci (tak jak terminowe ubezpieczenie na życie), ale także umożliwia narastanie wartości z częścią inwestycji w Twoich płatnościach.

   Ubezpieczenie na całe życie i uniwersalne ubezpieczenie na życie to oba rodzaje ubezpieczeń na życie o wartości pieniężnej. Chociaż terminowe ubezpieczenie na życie jest zdecydowanie tańszą opcją, obejmuje tylko Twoją śmierć.

   Jedną z najlepszych korzyści płynących z korzystania z ubezpieczenia na życie jest to, że zgromadzona wartość może nie tylko zostać pożyczona na całe życie, ale także nie jest obciążona podatkiem dochodowym.

   Chociaż ubezpieczenie na życie nie jest dla wszystkich, jest to sprytny sposób na przekazanie pewnej wartości swoim spadkobiercom bez obciążania którejkolwiek strony podatkiem dochodowym.

   Opcje inwestycyjne o średnim ryzyku

   Wszystkie te opcje mają bardziej średni profil ryzyka i są odmianami tradycyjnego inwestowania w akcje / obligacje. Przyglądając się tym opcjom, warto skonsultować się z doradcą finansowym.

   Inwestowanie w nieruchomości z finansowania społecznościowegoJeśli podoba Ci się pomysł inwestowania w nieruchomości, ale wzdrygasz się na myśl o byciu właścicielem lub ceny domów w miejscu zamieszkania są zbyt drogie, rozwiązaniem może być finansowanie społecznościowe nieruchomości!

   Finansowanie społecznościowe na rynku nieruchomości stało się popularne po uchwaleniu przez Kongres Ustawy o zatrudnieniu z 2012 r., Która zasadniczo umożliwiła inwestorom i deweloperom pozyskiwanie środków publicznych na finansowanie ich projektów.

   Załóżmy, że deweloper planuje zbudowanie kondominium na 200 mieszkań w Las Vegas. W przeszłości mógł pozyskać fundusze na ten projekt jedynie od prywatnych inwestorów w swojej sieci. Obecnie jednak może zamieścić swój projekt na platformie finansowania społecznościowego na rynku nieruchomości i każdy z publiczności może inwestować!

   Fundrise działa jak Lending Club, z wyjątkiem tego, że wszystkie inwestycje są ukierunkowane na nieruchomości. Utrzymują niskie ryzyko i wysokie zainteresowanie, dokładnie sprawdzając projekty, w które inwestują.

   Akcje wypłacające dywidendę i fundusze ETFJednym z najłatwiejszych sposobów wyciśnięcia nieco większego zwrotu z inwestycji w akcje jest po prostu skupienie się na akcjach lub funduszach powierniczych, które zapewniają dobre wypłaty dywidend.

   Jeśli dwie akcje zachowują się dokładnie tak samo w danym okresie, ale jedna nie ma dywidendy, a druga wypłaca 3% dywidendy rocznie, wtedy lepszym wyborem byłaby ta ostatnia.

   W przypadku funduszy powierniczych z akcjami dywidendowymi fundusz skupia się na akcjach, które dają dobre dywidendy i wykonuje całą pracę za Ciebie.

   Obligacje przedsiębiorstwW przeciwieństwie do obligacji skarbowych USA, obligacje korporacyjne nie są zabezpieczone przez rząd. Zamiast tego obligacja korporacyjna jest dłużnym papierem wartościowym między korporacją a inwestorami, wspieranym przez zdolność korporacji do spłaty funduszy z przyszłymi zyskami lub wykorzystania jej aktywów jako zabezpieczenia.

   Ponieważ podejmujesz ryzyko inwestując w firmę, zyski z obligacji korporacyjnych są wyższe niż z innych rodzajów obligacji, niezależnie od tego, jak wiarygodna jest reputacja firmy. Chociaż jest to wystarczająco uspokajające dla niektórych inwestorów, jeśli szukasz inwestycji korporacyjnych o naprawdę niskim ryzyku, powinieneś rozważyć fundusze obligacyjne.

   Fundusze obligacji występują w formie funduszy ETF lub funduszy inwestycyjnych i pomagają zdywersyfikować inwestycje w wiele obligacji.

   Doradcy Robo zapewniają doskonałą okazję do inwestowania w fundusze obligacji. Jeśli chcesz wybrać rodzaje funduszy, które chcesz wbudować w portfel, ale nie chcesz zajmować się kłopotami związanymi z ciągłym równoważeniem konta i ponownym przydzielaniem środków, może to być najlepsze dla Ciebie.

  • Brak minimalnego salda
  • Automatyczne kumulacje IRANajnowocześniejsza platforma technologiczna prowadzona przez ekspertów finansowychJedna niska roczna opłata za zarządzanieOferuje rachunki podlegające opodatkowaniu, IRA, Roth IRA i SEPDostęp do doradców finansowychIndywidualne i wspólne rachunki inwestycyjneSIPC chroniony do 500 000 $Obligacje komunalneKiedy rząd na szczeblu stanowym lub lokalnym musi pożyczyć pieniądze, nie używa karty kredytowej. Zamiast tego podmiot rządowy emituje obligację komunalną. Obligacje te, znane również jako munis, są zwolnione z federalnego podatku dochodowego, co czyni je inteligentną inwestycją dla osób, które próbują zminimalizować swoje narażenie na podatki.

   Większość stanów i gmin również zwalnia podatek dochodowy od tych obligacji, ale porozmawiaj ze swoim księgowym, aby upewnić się, że są one zwolnione z podatku w Twoim konkretnym stanie.

   Co sprawia, że ​​obligacje komunalne są tak bezpieczne? Nie tylko unikasz podatku dochodowego (co oznacza wyższy zwrot w porównaniu z równie ryzykowną inwestycją, która jest opodatkowana), ale prawdopodobieństwo spłaty przez pożyczkobiorcę jest bardzo niskie. W ostatnich latach doszło do ogromnych upadłości gminnych, ale zdarza się to bardzo rzadko. Rządy zawsze mogą podnieść podatki lub wyemitować nowy dług, aby spłacić stary dług, co sprawia, że ​​posiadanie obligacji komunalnych jest całkiem bezpiecznym rozwiązaniem.

   Możesz kupić pojedyncze obligacje lub, jeszcze lepiej, zainwestować w gminny fundusz obligacji u brokerów, takich jak:

   Preferowane akcjeDodatkiem do tematu dywidendy są akcje uprzywilejowane. Akcje uprzywilejowane to rodzaj akcji emitowanych przez firmy, które mają zarówno część kapitałową (akcje), jak i część dłużną (obligacje). W hierarchii wypłat do form inwestycji, akcje uprzywilejowane znajdują się pomiędzy spłatami obligacji (które są pierwsze) a dywidendami z akcji zwykłych (które są ostatnie).

   Akcje uprzywilejowane nie są przedmiotem obrotu prawie tak intensywnego jak akcje zwykłe, ale wiążą się z mniejszym ryzykiem niż akcje zwykłe. To tylko kolejny sposób na posiadanie udziałów w spółce i otrzymywanie dywidendy.

   Możesz śledzić preferowane inwestycje giełdowe na:

   Podsumowanie

   Zbliżając się do emerytury, ważne jest, aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko. Nie chcesz zacząć tracić kapitału w tak późnej fazie gry; ponieważ masz przed sobą wiele lat emerytury, chcesz zachować swoje pieniądze.

   Najlepsze inwestycje o niskim ryzyku mogą Ci w tym pomóc. Pozwalając zarabiać nominalne odsetki od swoich pieniędzy przy niewielkim ryzyku, możesz pomóc swojemu gniazdu w dotrzymaniu kroku inflacji bez utraty koszuli. Pamiętaj tylko, aby przeczytać drobny druk i uczyć się po drodze. A jeśli kiedykolwiek będziesz mieć wątpliwości co do produktu lub usługi inwestycyjnej, porozmawiaj z wykwalifikowanym doradcą finansowym i zadaj jak najwięcej pytań.

   Sprawdź niektóre z naszych wspaniałych recenzji, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, co spełni Twoje potrzeby inwestycyjne:

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy