Najlepszy sposób na zakup Ripple XRP za pomocą karty kredytowej / debetowej

17 lutego 2021

Jednym z problemów, z którymi boryka się większość inwestorów XRP jest problem z zakupem Ripple XRP za pomocą banku karty debetowej i karty kredytowej . Istnieje bardzo ograniczona platforma usług wymiany kryptowalut , która umożliwia zakup Ripple XRP bezpośrednio, płacąc pieniądze za pomocą karty kredytowej lub debetowej . Przeważnie strona wymagała najpierw zakupu Bitcoinów, a następnie konwersji ich na XRP. Z powodu podwójnego przejścia straciłeś trochę monety, ponieważ kurs BTC zmieniał się bardzo szybko, po drugie, musisz zapłacić podwójną transakcję i opłatę za wymianę; najpierw opłata za zmianę USD na BTC a następnie BTC na XRP . Ale Changelly rozwiązał ten problem.

1. Changelly Changelly to popularna witryna wymiany kryptowalut która została specjalnie stworzona dla cyfrowej waluty . Firma Changelly została założona w 2013 roku. Na początku nie była zbyt popularna, ponieważ waluty cyfrowe nie były zbyt popularne w 2013 roku. Jednak wraz z popularnością walut cyfrowych i zainteresowaniem ludzi inwestowaniem w waluty cyfrowe, takie jak Ripple XRP i Bitcoin, Changelly również zdobył taką samą popularność.

Changelly wprowadził nową opcję dla inwestorów, która pozwala im kupować Ripple XRP lub inne rodzaje monet, które są obsługiwane przez ich firmę, po prostu płacąc kartą kredytową lub debetową . To główny powód, dla którego Changelly stał się jednym z najpopularniejszych serwisów wymiany kryptowalut . Oferują tę opcję wszystkim typom walut cyfrowych.

Proces zakupu XRP kartą kredytową za pośrednictwem Changelly nie jest trudny. Umieszczenie monety Ripple w portfelu Ripple zajmuje nie więcej niż kilka sekund do kilku minut .

Wymagania dotyczące zakupu XRP za pomocą karty kredytowej lub debetowej:W tym celu nie ma dużego wymagania. Wszystko, czego potrzebujesz, aby być zarejestrowanym użytkownikiem witryny Changelly (co jest całkowicie bezpłatne) i mieć adres portfela Ripple aby otrzymać monetę Ripple. Konto portfela Ripple można utworzyć bezpłatnie na CoinPayment . Pobierają opłatę tylko wtedy, gdy dokonujesz transakcji.

Przewodnik krok po kroku, jak kupić Ripple XRP Coin na Changelly za pomocą karty kredytowej:Wykonaj następujące kroki, aby kupić XRP na Changelly, płacąc kartą debetową lub kredytową :

Krok 1: Zarejestruj się na stronie internetowej:

Rejestracja na Changelly jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich inwestorów. Serwis pobierze opłatę tylko za transakcje. Utworzenie i prowadzenie konta na Changelly jest bezpłatne . Aby zarejestrować się na Changelly, musisz kliknąć przycisk Zarejestruj się , który znajduje się na górze strony, po prawej stronie. W celu rejestracji musisz mieć ważny identyfikator e-mail, na który witryna wyśle ​​Ci nazwę użytkownika, hasło i inne dane.

Krok 2: Wybierz walutę:

Po zarejestrowaniu się na stronie i postępowaniu zgodnie z instrukcją, tworząc swój profil, następnym krokiem jest zakup Ripple XRP za pomocą karty kredytowej / debetowej . W tym celu musisz odwiedzić stronę główną Changelly . Stamtąd musisz wybrać walutę, którą chcesz kupić, np. Ripple (XRP) i wpisać kwotę w USD w innym pasku. Gdy to zrobisz, kliknij przycisk wymiany. Jeśli jesteś już zalogowany na stronie, nastąpi przejście do strony procesu płatności; w przeciwnym razie poprosi Cię najpierw o zalogowanie się do Changelly.

Krok 3: Potwierdź zamówienie:

Na tej stronie musisz potwierdzić swoje zamówienie, sprawdzając kwotę w USD i XRP. Na tej stronie uzyskasz inne informacje, w tym szacowany czas przybycia XRP do portfela Ripple. Kliknij dalej, jeśli się z tym zgadzasz.

Krok 4: Wprowadź adres portfela Ripple:

Musisz utworzyć portfel Ripple (niektóre portfele dają Ci Destination Tag, aby ukończyć sejf transferowy) , w którym chciałbyś otrzymać swoją monetę Ripple (XRP) . Możesz w tym celu skorzystać z sieci CoinPayments ponieważ jest ona bezpłatna i pobiera bardzo niską opłatę za każdą transakcję.

(W przypadku inwestycji długoterminowych bardzo polecam portfel Ledger Nano S, aby uzyskać więcej informacji na temat najlepszych portfeli Ripple XRP, zapoznaj się z tym artykułem: 7 najlepszych portfeli XRP Ripple na rok 2020) Po wprowadzeniu adresu portfela i tagu docelowego należy kliknąć na przycisku Dalej, aby kontynuować.

Krok 5: Potwierdź informacje:

Changelly poprosi o potwierdzenie przed wykonaniem procesu. Przyjrzyj się szczegółom, jeśli wszystko wygląda dobrze, kliknij przycisk „Potwierdź i dokonaj płatności.

Krok 6: Wprowadź dane karty kredytowej:

W poprzednim kroku Twoja transakcja została utworzona w celu zakupu monety Ripple za pomocą karty kredytowej lub debetowej . Po prostu kliknij przycisk Zapłać kartą Visa / Master Card i wprowadź dane swojej karty z ważnymi danymi do przelotu i kodem CVC. Kliknij przycisk Zapłać, który pokaże Ci również kwotę, którą musisz zapłacić.

Krok 7: Potwierdź płatność SMS-em:

Aby to potwierdzić, musisz podać swój numer telefonu. W tym celu otrzymasz 4-cyfrowy kod na telefon komórkowy. Jeśli nie otrzymasz połączenia, możesz skorzystać z alternatywnego sposobu weryfikacji. W tym celu musisz mieć aparat na swoim komputerze lub telefonie komórkowym, za pomocą którego kupujesz monetę Ripple . Będziesz musiał nagrać wideo, trzymając paszport ze zdjęciem w dłoni. Kod otrzymasz w ciągu 15 minut, jeśli wybierzesz drugą opcję na ekranie komputera.

Krok 8: Odbierz monetę Ripple:

Po wprowadzeniu czterocyfrowego kodu transakcja zostanie przetworzona. Otrzymanie XRP w portfelu Ripple może zająć od 5 do 30 minut .

Czas otrzymania XRP w Twoim Portfelu zależy również od strony internetowej portfela. Jeśli wybierzesz Coinpayments jako swój portfel Ripple XRP, czas przetwarzania będzie bardzo szybki. Należy również pamiętać, że pierwsza transakcja w dowolnej witrynie internetowej wymaga czasu, ponieważ przy pierwszej transakcji firma weryfikuje tożsamość osoby, aby zminimalizować ryzyko oszustwa.

Różne strony internetowe mają różne zasady dotyczące zakupu Ripple XRP, z powodu których proces ten może zająć trochę czasu, ale Changelly nie ma żadnego złożonego procesu zakupu Ripple XRP za pomocą karty debetowej lub kredytowej , więc w porównaniu do innych witryn kryptowalutowych, proces ten Changelly jest stosunkowo szybki.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy