Oto następczyni Małgorzaty Sadurskiej w Kancelarii Prezydenta

Halina Szymańska nową szefową Biurze prawnym Prezydenta

Halina Szymańska została nowatorską szefową Kancelarii Prezydenta RP. Zastąpi na tym stanowisku Małgorzatę Sadurską, która przy ubiegłym tygodniu złożyła rezygnację.

Szymańska jest dotychczasową wiceszefową Agencji Restrukturyzacji jak i również Modernizacji Rolnictwa. Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii, absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Jest lekarzem higieny i epidemiologii. Ukończyła także podyplomowe studia z prawa administracyjnego i samorządowego oraz szkoła główna doktoranckie z nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Szczecińskim.

Pracowała jako kierownik laboratorium Lecznicy Specjalistycznej w Łobzie, dyrektor Terenowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łobzie, burmistrz Łobza, a następnie starosta powiatu łobeskiego.

W latach 2006-2008 kierowała Zachodniopomorskim Oddziałem Regionalnym ARiMR w Szczecinie, następnie podjęła pracę w charakterze audytor w Urzędzie Miejskim w Stargardzie oraz po ramach działalności gospodarczej obsługiwała w tym zakresie samorządy gminne i powiatowe.

Od 1998 r. powiązana była z samorządami, aktualnie jest radną sejmiku woj. zachodniopomorskiego; zasiada w klubie PiS.

Tagi: Małgorzata Sadurska Kancelaria Prezydenta Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zameldować naruszenie – kliknij po link „Zgłoś Facebookowi” tuż przy wybranym poście. Regulamin jak i również zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod linkiem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem zagniewany. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli jakiś człowiek spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI przerabia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku jak i również kilkunastu pracowników. Chodzi na temat aferę GetBack

Notowanie

Automatyzacja jest nieopłacalna problem fabryk Tesli
firmy z Niemiec wolą inwestycje w Czechach niż w Polsce

Firmy z Niemiec wolą inwestycje w Czechach niż w Polsce

Inwestorzy korporacyjni zaczynają chłodno patrzeć w Polskę, która długo była jednym z ulubionych miejsc do lokowania środków a mianowicie alarmuje "Wall Street Journal". Wszystko przez nowe podatki i niepewność polityczną.…

Czytać......