Porównaj pakietowe rachunki bieżące

17 lutego 2021
Category: Twojego Konta

Porównaj pakiety kont, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze, włączając takie rzeczy, jak ochrona telefonu komórkowego i ubezpieczenie podróżne za niewielką miesięczną opłatą.

 • Najbardziej popularny
 • Obecne kontaBiznesonlinePołączenieDla nastolatkówWięcej z rachunków bieżącychZmiana na 7 dniDobroczynnośćWysokie zainteresowaniePrzekroczenie konta bankowegoPakowaneOpłacony z góryPrzewodniki po rachunku bieżącymZ kim porównujemyJak znaleźć konto bankowe w pakiecieJakie dodatki możesz dostać?

  Konta pakietowe i konta premium oferują co najmniej jedną korzyść, która może obejmować produkty finansowe, takie jak:

  Połączone konto oszczędnościowe z wyłączną stopą procentową

  Niektóre zawierają również funkcje, takie jak pakiety podróżne VIP lub własny menedżer konta w banku. Oto, co możesz otrzymać dzięki pakietowi rachunku bieżącego.

  Czy konta pakietowe są tego warte?

  Właściwie pakietowany rachunek bieżący może być tańszy niż kupowanie korzyści, które oferuje osobno. Możesz również pokryć kilka swoich potrzeb finansowych za pomocą jednego konta.

  Jednak mogą Cię one kosztować więcej, jeśli korzyści są nieodpowiednie lub zbyt drogie, więc sprawdź:

  Opłata kosztuje mniej niż zakup dodatkowych funkcji osobno

  Oferuje korzyści, z których będziesz korzystać

  Nie masz jeszcze oferowanych przez nie korzyści, np. Masz już ubezpieczenie domu

  Wszelkie produkty ubezpieczeniowe zostaną wypłacone, jeśli będziesz musiał złożyć wniosek

  Oferuje wszystkie inne funkcje bankowe, których potrzebujesz, np. Debet w rachunku bieżącym lub bankowość internetową

  Sprawdź, ile warte są korzyściDodaj, ile kosztowałby zakup każdego z korzyści, które chcesz osobno. Porównaj to z tym, ile każdego roku kosztuje każde spakowane konto bankowe, co możesz obliczyć, mnożąc miesięczną opłatę przez 12.

  Właściwy pakietowy rachunek bieżący może okazać się tańszy niż kupowanie oferowanych korzyści oddzielnie.

  Gdzie znaleźć konto w pakiecie

  Możesz użyć tego porównania, aby znaleźć każde konto bankowe w Wielkiej Brytanii, które jest wyposażone w dodatkowe korzyści.

  Za pakietowany rachunek bieżący musisz wnosić miesięczną opłatę. To porównanie zawiera szczegółowe informacje dla każdego konta:

  Opłata miesięczna

  Inne wymagania dotyczące posiadania konta, np. Wpłata co najmniej 500 jenów miesięcznie

  Debet, który oferuje

  Oprocentowanie, które możesz zarobić na swoim saldzie

  Często zadawane pytania dotyczące pakietów kont bankowych

  Czy opłaty za konto w pakiecie są pobierane corocznie czy miesięcznie?

  Zwykle pobierają opłaty z twojego konta w określony dzień każdego miesiąca.

  Czy mogę mieć więcej niż jeden rachunek bieżący premium?

  Tak, chociaż wiele banków pozwala na posiadanie tylko jednego rachunku bieżącego. Zbyt wiele kont może również zaszkodzić Twojej historii kredytowej.

  Czy mogę zarabiać na swoim koncie?

  Niektóre konta płacą odsetki od salda, a to porównanie pokazuje, jaką stawkę płaci każde z nich. Niektóre mają również oddzielne konto oszczędnościowe.

  Czy mogę odzyskać moje spakowane opłaty za konto?

  Tylko jeśli Twój bank źle sprzedał Ci konto, np. Nie poinformował Cię o opłatach. Możesz je odzyskać, składając skargę do swojego banku.

  Czy mogę otrzymać darmowe konto bankowe z korzyściami?

  Wszystkie te rachunki pakietowe pobierają opłaty, ale niektóre darmowe konta bankowe oferują gotówkę do zamiany, nieoprocentowany debet w rachunku bieżącym lub odsetki od salda.

  O naszym porównaniu rachunków bieżących

  Kogo uwzględniamy w tym porównaniu?

  Uwzględniamy wszystkie osobiste rachunki bieżące, które są dostarczane z pakietem innych świadczeń w Wielkiej Brytanii, z wyjątkiem kont studenckich i dzieci. Wszystkie są regulowane przez Financial Conduct Authority (FCA). Tutaj znajdziesz więcej informacji o tym, jak działa nasza strona internetowa.

  Jak zarabiamy na naszym porównaniu?

  Mamy umowy handlowe z niektórymi firmami w tym porównaniu i otrzymujemy prowizję, jeśli pomożemy Ci wykupić jeden z ich produktów lub usług. Dowiedz się więcej tutaj.

  Nie płacisz żadnych dodatkowych opłat i nie ma to wpływu na otrzymaną umowę.

 • Jak działa bankowość internetowa?
 • Jak działają firmowe rachunki bieżąceCo to są polecenia zapłaty i zlecenia stałe?Jak płacić zbliżeniowo i PaymJak zarządzać swoim kontem bankowymPorównanie rachunków bieżących
  • Konta bankowe ze złym kredytem
  • Darmowe konta biznesowe
  • Darmowe rachunki bieżące
  • Nagradzaj rachunki bieżąceDlaczego warto skontaktować się z nami?

   Nie sprzedajemy Twoich danych

   Nie sprzedajemy Twoich danych osobowych, w rzeczywistości możesz korzystać z naszej witryny bez ich podawania. Jeśli przekażesz nam swoje dane, obiecujemy, że będziemy je chronić.

   Sprawdzamy każdą firmę, którą wymieniamyNasi eksperci ds. Danych sprawdzają, czy wymienione przez nas firmy są legalne i dodajemy je do naszych porównań tylko wtedy, gdy jesteśmy zadowoleni, że spełniły wymagania naszych badań.

   Jesteśmy zespołem ekspertów finansowychJesteśmy całkowicie pasjonatami dostarczania najbardziej przydatnych i aktualnych informacji finansowych, bez żadnych wymyślnych sztuczek.

  • O nas
  • PrzewodnikiOferty pracySkontaktuj się z naminaciśnijMapa stronyKorzystanie z naszej strony internetowej jest całkowicie bezpłatne, ale możemy otrzymać prowizję od niektórych firm, do których zamieszczamy linki na stronie. Jak działa money.co.uk.

   money.co.uk to nazwa handlowa Dot Zinc Limited, zarejestrowana w Anglii (4093922) oraz autoryzowana i regulowana przez Financial Conduct Authority (415689). Nasz zarejestrowany adres to: The Cooperage, 5 Copper Row, London, England, SE1 2LH. Jesteśmy klasyfikowani jako pośrednicy kredytowi w zakresie kredytów konsumenckich, a nie pożyczkodawcy.

   Copyright Dot Zinc Limited 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy