Pożyczki dla firm

17 lutego 2021
Category: Kredytowa Jest

Banki oceniają Twoją aplikację w oparciu o ryzyko

 • Dom
 • Pożyczki dla firm 4.7

  4.8

  4.8

  Uwaga: Przyjmujemy tylko wnioski o pożyczki biznesowe z minimalnym depozytem w wysokości 50%. Przepraszamy za niedogodności.

  Pożyczki na rozpoczęcie lub rozwój firmy

  Chcesz założyć własną firmę lub rozszerzyć istniejące przedsięwzięcie?

  Pożyczka biznesowa może zapewnić Ci potrzebne finansowanie!

  Aby się zakwalifikować, Twój wniosek o pożyczkę i Twoja firma muszą być mocne.

  Jak banki oceniają kredyty biznesowe?

  W przypadku kredytów dla przedsiębiorstw banki są na ogół mniej restrykcyjne w zakresie wymogów kredytowych.

  Twoja aplikacja zostanie uszeregowana w systemie listowym, aby odzwierciedlić ryzyko pożyczki. Każdy bank ma własny system rankingowy.

  Na przykład bank może sklasyfikować wniosek o pożyczkę biznesową w dowolnym miejscu od A do D. W tym przypadku A może wiązać się z niskim ryzykiem, a D – wysokim.

  Każda firma jest również oceniana od 1 do 15. Jest to oparte na różnych czynnikach, takich jak ich mocne strony, wskaźniki i czas działania.

  Na przykład firma, która działała przez 20 lat z zyskiem, może otrzymać 3 lub 4. Nowa firma może otrzymać ocenę 11 lub 12.

  W powyższych przykładach ocena 1A oznaczałaby bardzo mocne zastosowanie. Wniosek 15D może nie zostać zatwierdzony. Należy jednak pamiętać, że kredyty biznesowe są zawsze oceniane indywidualnie.

  Jak kwalifikuję się do kredytu biznesowego?

  Oceniając wnioski o pożyczkę biznesową, pożyczkodawcy będą brać pod uwagę szereg czynników. Obejmują one kwotę, jaką wkładasz w transakcję, doświadczenie biznesowe, rodzaj firmy i własność związaną z zabezpieczeniami.

  Bardziej prawdopodobne jest, że zakwalifikujesz się, jeśli prowadzisz istniejącą firmę działającą w branży o niższym ryzyku, w której prawdopodobieństwo niepowodzenia finansowego jest mniejsze.

  Kredytodawcy są bardziej konserwatywni w stosunku do przedsiębiorstw z branż wysokiego ryzyka, takich jak mieszkalnictwo, górnictwo i budownictwo. Uwzględniają również ryzyko rządowe.

  Należy jednak pamiętać, że nie ma ustalonych wytycznych, które należy kwalifikować. Pożyczki dla firm są zawsze oceniane indywidualnie.

  Niedoświadczona osoba, która chce otworzyć restaurację, prawdopodobnie zostanie odrzucona, nawet jeśli jej pożyczka jest zabezpieczona. To dlatego, że to trudna branża, a on nie ma doświadczenia.

  Z drugiej strony firmy działające od dłuższego czasu z bardzo dużymi dochodami mogą otrzymać ponad milion dolarów linii kredytowych.

  Ile mogę pożyczyć?

  Kwota, jaką możesz pożyczyć, zależy zasadniczo od pożyczkodawcy, produktu pożyczkowego i oceny wniosku.

  Zwykle w przypadku pożyczki biznesowej możesz pożyczyć od 250 000 do 50 000 000 USD. Jednak pożyczki biznesowe o wartości od 5 do 50 mln USD mają bardziej rygorystyczne kryteria.

  Nasi brokerzy kredytów hipotecznych rozumieją, które banki lepiej oceniają kredyty biznesowe.

  Możesz zadzwonić do nas pod numer 1300 889 743 lub wypełnić nasz bezpłatny formularz oceny online, aby dowiedzieć się, czy się kwalifikujesz i ile możesz pożyczyć.

  Jakie funkcje pożyczki są dostępne?

  Prawie wszystkie standardowe funkcje pożyczek mieszkaniowych są dostępne w przypadku pożyczek biznesowych. Jednak niektórzy pożyczkodawcy mogą nie oferować pewnych funkcji, więc kluczowe jest złożenie wniosku z odpowiednim pożyczkodawcą.

  Po oszacowaniu potrzeb pożyczkowych możesz rozważyć skorzystanie z takich funkcji pożyczki biznesowej, jak:

  • Kredyt w rachunku bieżącym: Kredyt w rachunku bieżącym można zwykle uzyskać, jeśli dysponuje się odpowiednim zabezpieczeniem. Twój kredyt jest również oceniany przed przyznaniem.
  • Linia kredytowa (LOC) : Jeśli możesz udowodnić, że jesteś wnioskodawcą o niskim ryzyku, możesz uzyskać linię kredytową z bardzo wysokim limitem. W zależności od wniosku i pożyczkodawcy może to być nawet milion dolarów lub więcej. Tylko odsetki: Niektórzy pożyczkodawcy mogą zaakceptować okres oprocentowania tylko do pięciu lat. Na wniosek możesz negocjować dłuższy okres. Rodzaj oprocentowania: możesz wybrać zmienną stopę procentową, stałą stopę na okres do pięciu lat, a nawet opcję kredytu bankowego, jeśli się kwalifikujesz. Dodatkowe spłaty: jest to zasadniczo dozwolone tylko w przypadku kredytów biznesowych o zmiennej stopie procentowej. Funkcja przerysowania : Dzięki funkcji przerysowania możesz pobrać kwoty, które zapłaciłeś z góry. Konto offsetowe : Niektórzy pożyczkodawcy mogą zaoferować 100% konto offsetowe. Może to pomóc w szybszej spłacie pożyczki i zaoszczędzeniu na kosztach odsetek.Należy pamiętać, że w przypadku niektórych z tych funkcji obowiązują opłaty i prowizje.

   Jak uzyskać zgodę na mój wniosek o pożyczkę na firmę?

   Nawet jeśli banki są bardziej elastyczne w stosunku do kredytów biznesowych, Twój wniosek może zostać odrzucony. Aby zwiększyć swoje szanse na zatwierdzenie pożyczki, musisz przygotować się przed złożeniem wniosku.

   Pożyczkodawcy będą chcieli uzyskać szczegółowe informacje o historii finansowej firmy. Możesz przygotować się, tworząc szczegółowy biznesplan z budżetem zysków i strat oraz prognozą przepływów pieniężnych.

   Zatwierdzenie pożyczki zależy w dużej mierze od tego, jak dobrze została zbadana i przedstawiona propozycja pożyczki biznesowej. Jeśli uważasz, że jesteś osobą wysokiego ryzyka, Twoja aplikacja może zostać odrzucona, mimo że masz silną firmę.

   Co wziąć pod uwagę przed złożeniem wniosku o kredyt biznesowy

   Z reguły przed złożeniem wniosku o pożyczkę biznesową możesz rozważyć następujące kwestie:

   • Decyzje do podjęcia: Obejmuje to decyzje, takie jak ustalenie kwoty pożyczki, rodzaju pożyczki, okresu i zabezpieczenia. Musisz także zdecydować, czy potrzebujesz pieniędzy z góry, czy na bieżąco. Pomoże Ci to złożyć wniosek u pożyczkodawcy, który może spełnić Twoje konkretne potrzeby kredytowe, takie jak zakup księgi brokerskiej klientów, finansowanie handlu lub zakup praktyki planowania finansowego.
   • Planowanie i przygotowanie: poznaj i zrozum swoje kluczowe dane finansowe, nawet jeśli sam ich nie przygotujesz. Może to obejmować dane takie jak bieżący dochód, zysk netto, wydatki i przewidywany dochód. Jeśli chodzi o pożyczki biznesowe, pożyczkodawcy preferują pewnych siebie wnioskodawców, którzy odpowiednio zaplanowali i przygotowali swoje oferty. Ocena ryzyka przez pożyczkodawcę : Istnieje wiele czynników ryzyka, które mogą wpływać na pogląd pożyczkodawcy na ryzyko. Może to obejmować takie czynniki, jak historia biznesowa, ryzyko biznesowe i związane z zarządzaniem, historia kredytowa, umiejętności planowania i finansów oraz znajomość rynku. Pożyczki dla firm w ofercie: rozejrzyj się i dowiedz się, jakie produkty są w ofercie. Przed złożeniem wniosku sprawdź opłaty i oprocentowanie różnych kredytów biznesowych. Przed złożeniem wniosku o pożyczkę biznesową warto porozmawiać z doradcą biznesowym lub księgowym.Jak mogę udowodnić swoje dochody?

    Niektóre z typowych sposobów udowodnienia dochodu firmy to:

    • Przewidywane rachunki przepływów pieniężnych.
    • Wyciągi bankowe i zeznania podatkowe.W niektórych przypadkach dochód od początku roku (YTD) z MYOB.W niektórych przypadkach Twoja gotówka netto po operacjach.Jeśli nie masz wystarczających dowodów na poparcie swoich dochodów, możesz zamiast tego złożyć wniosek o pożyczkę biznesową o niskim standardzie. Jednak aby się zakwalifikować, musisz mieć dużą ilość kapitału własnego.

     Poręczyciel może zwiększyć Twoje szanse!Nawet jeśli możesz udowodnić swoje dochody biznesowe, niektórzy pożyczkodawcy mogą potrzebować poręczyciela. Dzieje się tak, ponieważ gwarancja zasadniczo zapewnia spłatę kredytu biznesowego. Jeśli nie jesteś w stanie dokonać spłaty, gwarant będzie musiał zapłacić pożyczkodawcy gwarantowaną kwotę.

     Często zadawane pytania dotyczące kredytów biznesowych

     Gdzie znajdę najlepsze oprocentowanie kredytów dla firm?

     Pożyczkodawcy nie zawsze mogą ogłaszać swoje najlepsze stopy procentowe. Jest to tym bardziej prawdziwe, jeśli chodzi o kredyty biznesowe, ponieważ każdy wniosek jest oceniany indywidualnie.

     Oprocentowanie kredytu biznesowego jest również negocjowane w zależności od wielkości kredytu, pozycji kapitałowej oraz siły wniosku kredytowego.

     Jednak opublikowaliśmy najlepsze oprocentowanie z naszego panelu prawie 40 pożyczkodawców z całej Australii, więc łatwiej jest Ci robić zakupy.

     Aby znaleźć najlepsze oprocentowanie kredytów dla firm, możesz sprawdzić stronę oprocentowania kredytów biznesowych.

     Ponadto możesz kwalifikować się do uzyskania lepszej stopy procentowej, jeśli zaciągniesz pożyczkę pod zastaw kapitału biznesowego.

     Refinansowanie kredytu biznesowegoMożesz rozważyć refinansowanie kredytu biznesowego co dwa do czterech lat. W ten sposób zawsze możesz pozostać w konkurencyjnym oprocentowaniu i zmniejszyć spłaty.

     Pamiętaj jednak, że wszystko sprowadza się do twoich celów. Refinansowanie to zasadniczo zaciągnięcie nowej pożyczki biznesowej. Oznacza to, że będziesz ponownie ubiegać się o kredyt hipoteczny.

     W pewnych sytuacjach refinansowanie może być złym pomysłem. Na przykład, jeśli masz stałą stawkę, być może będziesz musiał zapłacić drogie koszty przerwy przy zmianie pożyczkodawcy.

     Istnieje wiele powodów, dla których warto refinansować kredyt hipoteczny, szczególnie jeśli masz zły kredyt biznesowy. Należy jednak również wziąć pod uwagę wszystkie koszty, które mogą mieć zastosowanie przy refinansowaniu, takie jak koszty kredytu, opłaty za wniosek o pożyczkę, opłaty za wycenę i opłaty za zwolnienie.

     Czy mogę otrzymać pożyczkę na zakup firmy franczyzowej?Tak, są dostępne pożyczki franczyzowe na zakup różnych franczyzy biznesowych, takich jak franczyza Oporto i wiele innych.

     Co pożyczkodawcy myślą o pożyczkach dla firm?Pożyczki biznesowe są na ogół opłacalne, więc banki i pożyczkodawcy preferują tych klientów. W większości przypadków kwoty pożyczek są również wyższe, co również oznacza większe ryzyko.

     Jednak zatwierdzenie pożyczki w dużej mierze zależy od siły firmy oraz wnioskodawcy.

     Pomożemy Ci uzyskać kredyt biznesowy!

     W przeciwieństwie do standardowych kredytów mieszkaniowych, kredyty biznesowe mogą być znacznie bardziej skomplikowane.

     Mamy jednak brokerów kredytów hipotecznych dla firm, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży i specjalizują się w kredytach biznesowych. Możemy pomóc Ci zakwalifikować się do lepszej oferty, wybierając po prostu odpowiedniego pożyczkodawcę dla potrzeb Twojej firmy. Możemy również pomóc w zarządzaniu finansami biznesowymi.

     Możesz porozmawiać z jednym z naszych brokerów kredytów hipotecznych, dzwoniąc do nas pod numer 1300 889 743 lub wypełniając nasz bezpłatny formularz oceny online.

     Więcej powiązanych tematów

     Linia kredytowa dla agrobiznesu

     Prowadzisz gospodarstwo rolne lub agrobiznes? Dochody sezonowe mogą naprawdę wpłynąć na przepływy pieniężne, a ostatecznie na kieszeń biodrową, ale pomocna może być linia kredytowa dla agrobiznesu.

     Pożyczki agrobiznesowe

     Oceniając kredyty dla agrobiznesu, banki biorą pod uwagę różne czynniki. Dowiedz się, czym one są i jak możesz zwiększyć swoje szanse na uzyskanie akceptacji.

     Pożyczki dla firm

     Tylko kilku wyspecjalizowanych pożyczkodawców oferuje złe kredyty biznesowe, ponieważ są one uważane za obarczone wysokim ryzykiem. Dowiedz się, ile możesz pożyczyć i czego potrzeba, aby się zakwalifikować.

     Gwarancja bankowa

     Dzięki gwarancji bankowej możesz uwolnić przepływy pieniężne swojej firmy, wpłacając depozyt gotówkowy dostawcom i kaucję dla wynajmującego.

     Pożyczka pod kapitał biznesowy

     Możesz pożyczyć, aby rozpocząć, kupić lub rozwinąć swoją firmę, jeśli masz nieruchomość jako zabezpieczenie. Dowiedz się, jak uzyskać zatwierdzenie pożyczki kapitałowej dla firmy.

     Zatwierdzenie firmy FIRB

     Zagraniczni inwestorzy mogą potrzebować zgody rządu na zakup firmy w Australii, ale nie musi to przyprawiać o ból głowy. W rzeczywistości możesz całkowicie uniknąć zatwierdzenia firmy FIRB.

     Linia kredytowa

     Linia kredytowa jest przydatna, jeśli Twoja firma działa sezonowo i potrzebuje krótkoterminowego zwiększenia przepływów pieniężnych. Jak to działa i jak się kwalifikujesz?

     Umowa pożyczki biznesowej

     Umowa kredytu biznesowego może wyglądać jak umowa na czas określony, ale nie daj się zwieść. Wszystko, łącznie ze stopą procentową, opłatami, zobowiązaniami i wymaganiami dotyczącymi corocznych przeglądów, podlega negocjacji!

     Roczny przegląd kredytu biznesowego

     Roczne przeglądy kredytów biznesowych mogą być dużym problemem dla właścicieli firm. Ale nie wszystkie banki przeprowadzają coroczny przegląd pożyczki dla firm! Dowiedz się, jak działa recenzja i jak jej uniknąć, wybierając odpowiedniego pożyczkodawcę.

     Umowy pożyczki biznesowej

     Większość pożyczek dla firm wiąże się z nieznośnymi zobowiązaniami lub zobowiązaniami, punktami odniesienia ustalonymi przez bank dla Twojej firmy. Ale są sposoby na całkowite uniknięcie przymierzy!

     Oprocentowanie kredytów biznesowych

     Brakuje Ci najlepszych stóp procentowych pożyczek biznesowych, ponieważ nie wiesz, gdzie szukać? Dowiedz się, jakie oferty są najlepsze i jak się zakwalifikować.

     Propozycja kredytu biznesowego

     Propozycja pożyczki biznesowej powinna zasadniczo zmotywować pożyczkodawcę do finansowania Twojej firmy. Dowiedz się, co kredytodawcy uważają za dobrą propozycję biznesową.

     Kredyt Biznesowy z Poręczycielem

     Pożyczka biznesowa z poręczycielem może pozwolić ci zakwalifikować się do finansowania biznesowego bez konieczności wpłacania depozytu lub własnej własności jako zabezpieczenia!

     Broker kredytów hipotecznych dla firm

     Jeśli potrzebujesz finansowania kapitałowego, finansowania sprzętu lub finansowania handlu, skorzystanie z usług pośrednika hipotecznego dla firm może pomóc Ci znaleźć odpowiednią pożyczkę biznesową.

     Konto biznesowe

     Konto offsetowe kredytu biznesowego pozwala obniżyć odsetki od spłaty kredytu biznesowego, ale czy jest to właściwe rozwiązanie dla Ciebie?

     Wycena przedsiębiorstw

     Potrzebujesz kredytu komercyjnego na zakup firmy? Dowiedz się, kiedy wycena firmy jest wykonywana, jak to działa i czy możesz jej uniknąć.

     Prognoza przepływów pieniężnych dla banku

     Niezależnie od tego, czy potrzebujesz finansowania biznesowego na sprzęt, agrobiznes czy handel, musisz przedstawić bankowi prognozę przepływów pieniężnych. Dowiedz się, jak to działa.

     Wybór struktury biznesowej

     Możesz prowadzić firmę jednoosobową, spółkę osobową, spółkę lub trust, ale która struktura biznesowa jest dla Ciebie odpowiednia? To decyzja wymagająca porady prawnej i finansowej.

     Struktura biznesowa firmy

     Struktura biznesowa firmy oznacza, że ​​możesz skorzystać z niższej stawki podatku od firmy i zmniejszyć swoją osobistą odpowiedzialność, ale jakie są wady?

     Doradztwo w zakresie zadłużenia

     Kiedy warto skorzystać z doradztwa zadłużenia u pośrednika komercyjnego kredytu hipotecznego? Dowiedz się, czym właściwie zajmuje się doradca ds. Zadłużenia i czy zawsze leży to w Twoim najlepszym interesie.

     Pożyczka na gabinet dentystyczny

     Dzięki pożyczce na gabinet stomatologiczny możesz kupić lub założyć własną klinikę! Dowiedz się, jak pożyczyć do 100% nieruchomości komercyjnej i 100% kosztów założenia.

     Finanse wyposażenia

     Dostępnych jest kilka opcji finansowania sprzętu biznesowego, ale kluczowy jest wybór odpowiedniego produktu z odpowiednim pożyczkodawcą. Dowiedz się, jak uzyskać zatwierdzenie.

     Faktoring dla małych firm

     Faktoring lub faktoring fakturowy to forma finansowania dłużnika. To trochę różni się od dyskontowania faktur. Dowiedz się, jak i co trzeba zrobić, aby się zakwalifikować.

     Pożyczka na praktykę planowania finansowego

     Ile mogę pożyczyć w ramach pożyczki na praktykę planowania finansowego? Kup własną praktykę i uzyskaj fundusz na kapitał obrotowy na rozwój firmy!

     Pożyczka dla firm o stałym oprocentowaniu

     Ludzie często wybierają pożyczkę biznesową o stałym oprocentowaniu, aby mieć pewność stałej spłaty. Z odpowiednim pożyczkodawcą możesz nawet kwalifikować się do konkurencyjnej stawki!

     Pożyczka dla firm ubezpieczeniowych

     Sfinansuj zakup nowego portfela biznesowego, korzystając z kredytu biznesowego oferującego pośrednictwo ubezpieczeniowe. Dostępne rozwiązania w zakresie przepływu środków pieniężnych i kredytów na nieruchomości komercyjne!

     Dyskontowanie faktur

     Dyskontowanie faktur lub finansowanie faktur to powszechna forma finansowania dłużnika. Dowiedz się, ile możesz pożyczyć i czego potrzeba, aby się zakwalifikować.

     Opłata za linię

     Stały koszt opłaty liniowej może zniechęcić wielu właścicieli firm i programistów, zwłaszcza jeśli nie wypłacasz pełnej kwoty.

     Pożyczki biznesowe Low Doc

     Pożyczki biznesowe o niskim poziomie dokumentów są dostępne dla osób, które nie mają wystarczających dowodów na dochody z działalności. Dowiedz się, czego potrzebujesz i na co uważać.

     Pożyczka na praktykę lekarską

     Dowiedz się, jak pożyczyć do 95% wartości firmy i 100% wartości nieruchomości, korzystając z pożyczki na praktykę lekarską.

     Brak kredytów dla firm

     Nie ma wielu banków, które nie oferują kredytów na biznes. Dowiedz się, ile możesz pożyczyć i co musisz zapewnić, aby otrzymać pożyczkę bez dokumentów.

     Pożyczka bez regresu

     Potrzebujesz dużej pożyczki na biznes, ale chcesz ograniczyć osobistą odpowiedzialność? Pożyczka bez regresu to jedno z rozwiązań, ale uzyskanie zezwolenia może być trudne.

     Kredyt w rachunku bieżącym

     Kredyt w rachunku bieżącym z pożyczką biznesową może być świetnym rozwiązaniem krótkoterminowego przepływu środków pieniężnych. Istnieją jednak kosztowne pułapki, o których należy pamiętać.

     Struktura biznesowa partnerstwa

     Czy rozważałeś założenie partnerskiej struktury biznesowej z kimś, kto komplementuje Twoją ofertę biznesową? Dowiedz się, jakie są konsekwencje podatkowe.

     Kredyt na praktykę fizjoterapeutyczną

     Chcesz założyć własną firmę fizjoterapeutyczną? Pożyczając pożyczkę na gabinet fizjoterapeutyczny do 100% wartości nieruchomości komercyjnej i kosztów jej wyposażenia!

     Refinansowanie kredytu biznesowego

     Ludzie refinansują kredyt biznesowy głównie po to, aby uzyskać lepsze oprocentowanie. Dowiedz się, czy się kwalifikujesz, i dowiedz się więcej o procesie refinansowania kredytu biznesowego.

     Struktura biznesowa podmiotu jednoosobowego

     Jakie są zalety i wady struktury biznesowej jednoosobowej działalności gospodarczej? W zależności od wielkości Twojej firmy może to być prosta struktura własności, której potrzebujesz.

     Finansowanie handlu

     Czy zajmujesz się importem lub eksportem? Dzięki finansowaniu handlu możesz uzyskać dostęp do kapitału obrotowego i akredytywy, aby zmniejszyć poziom ryzyka.

     Zaufaj strukturze biznesowej

     Struktura biznesowa oparta na zaufaniu jest bardzo powszechną formą własności biznesowej w firmach, w których działa więcej niż jeden członek rodziny. Jakie są wady i zalety?

     Pożyczka do gabinetu weterynaryjnego

     Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej może być najbardziej satysfakcjonującą zawodowo decyzją, jaką podejmiesz. Zaoszczędź tysiące z góry dzięki 100% pożyczce na gabinet weterynaryjny.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy