Pożyczki z ustalonym dochodem – pożyczkodawcy hipoteczni z ustalonym dochodem w 2020 r

17 lutego 2021

Po wielu latach zaniku, zadeklarowane pożyczki dochodowe powróciły. Dzisiejsze programy dochodowe różnią się od ryzykownych produktów kredytowych, które istniały przed kryzysem kredytów hipotecznych typu subprime. Nowe przepisy ściśle dyktują, jakie cechy może mieć pożyczka. Pożyczki spełniające te wytyczne nazywane są „kwalifikowanymi kredytami hipotecznymi. Każda pożyczka, która nie spełnia niezbędnych wymagań, jest kredytem hipotecznym niekwalifikowanym (potocznie zwanym pożyczką niekwalifikowaną).

Jak działają nowe „pożyczki o ustalonym dochodzie

„Pożyczki z deklarowanym dochodem, które istnieją w 2020 r., Różnią się od prawdziwych kredytów z deklarowanym dochodem z przeszłości. Na początku XXI wieku pożyczkobiorca mógł często po prostu podać swoje dochody bez jakiejkolwiek weryfikacji. Programy, które są obecnie dostępne, wymagają, abyś faktycznie udowodnił swoje dochody, ale możesz to zrobić bez korzystania z zeznań podatkowych. Zamiast tego alternatywny sposób weryfikacji dochodów jest przeprowadzany na podstawie wyciągów bankowych z 12 lub 24 miesięcy .

Te nowe kredyty hipoteczne o ustalonym dochodzie są często określane jako „ pożyczki z wyciągów bankowych , „pożyczki alt doc lub „alternatywne pożyczki na weryfikację dochodów. Technicznie rzecz biorąc, nie tylko podajesz swój dochód, ale raczej korzystasz z alternatywnych sposobów ich weryfikacji (można użyć zarówno wyciągów osobistych, jak i firmowych).

Niezależnie od pożyczkodawcy, należy spodziewać się posiadania co najmniej 500 punktów kredytowych oraz większej niż zwykle zaliczki (zwykle 10% lub więcej).

Najlepsi pożyczkodawcy w 2020 roku

Poniżej znajduje się lista niektórych z najlepiej wskazanych pożyczkodawców hipotecznych w 2020 roku. Każdy z tych pożyczkodawców oferuje obecnie opcje alternatywnej weryfikacji dochodów (używanie wyciągów bankowych zamiast zeznań podatkowych). Możesz dowiedzieć się więcej o każdym pożyczkodawcy, odwiedzając jego stronę internetową. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu pożyczkodawcy hipotecznego skontaktuj się z nami , a dopasujemy do Ciebie pożyczkodawcę w Twojej lokalizacji.

Wymienieni powyżej pożyczkodawcy hipoteczni to 7 z najczęściej wymienianych pożyczkodawców z tytułu dochodów / wyciągów bankowych. Jeżeli potrzebujesz pomocy w znalezieniu pożyczkodawcy hipotecznego, chętnie pomożemy.

Często Zadawane Pytania: Dla kogo przeznaczone są wymienione programy dochodowe?

Każdy typ osoby samozatrudnionej może kwalifikować się do otrzymania pożyczki o określonym dochodzie (pożyczki na wyciąg z konta bankowego). Obejmuje to szeroką gamę osób, w tym właścicieli firm, przedsiębiorców, freelancerów, pracowników koncertów, wykonawców i wiele innych rodzajów samozatrudnionych specjalistów.

Czy te pożyczki z określonym dochodem są dostępne na zakup nieruchomości inwestycyjnej?

Tak, możesz kupić nieruchomość inwestycyjną lub drugi dom, korzystając z jednego z tych programów. Minimalny wymóg zdolności kredytowej wynosi zwykle 680 lub więcej, aby zakupić nieruchomość inwestycyjną bez korzystania ze zwrotów podatkowych.

Ile miesięcy rezerw jest zazwyczaj wymaganych?

Większość pożyczkodawców typu non-prime, którzy oferują te pożyczki z określonym dochodem, będzie wymagać, abyś miał co najmniej 12 miesięcy spłaty kredytu hipotecznego w rezerwie. Jednak kilku pożyczkodawców nie ma żadnych wymagań dotyczących rezerw, jeśli masz dobry kredyt i / lub dużą zaliczkę.

Czy istnieją określone pożyczki dochodowe dla pożyczek typu „jumbo i „super jumbo?

Tak, istnieją określone pożyczki o wysokim dochodzie, a także pożyczki o określonych dochodach z dużymi dochodami. Programy te są dostępne w celu zakupu domu lub refinansowania istniejącego kredytu hipotecznego. Maksymalna dostępna kwota pożyczki to 25 000 000 USD.

Jaka jest typowa wymagana zaliczka?

Większość kredytodawców hipotecznych będzie wymagać, abyś złożył co najmniej 10-20% zniżki. Wiadomo jednak, że niektórzy pożyczkodawcy akceptują niższą zaliczkę, jeśli masz doskonały kredyt, silne rezerwy i inne mocne aspekty wniosku o pożyczkę.

Jaka jest akceptowana minimalna zdolność kredytowa?

W przypadku większości pożyczkodawców powinieneś spodziewać się co najmniej 500 punktów kredytowych. Istnieją jednak wyjątki, w których osoba o niższej zdolności kredytowej jest zatwierdzona ze względu na silne czynniki kompensujące, takie jak wyższa zaliczka.

W jakich stanach są dostępne hipoteki dochodowe / alternatywne dokumenty hipoteczne?

Nasza sieć pożyczkodawców niebędących głównymi podmiotami emituje hipoteki dochodowe w następujących stanach: Alabama, Arizona, Arkansas, Kalifornia, Kolorado, Connecticut, Delaware, Floryda, Georgia, Hawaje, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Luizjana, Maine, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Missouri, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, North Carolina, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pennsylvania, Rhode Island, South Carolina, Tennessee, Texas, Utah, Vermont, Virginia, Washington, Wisconsin i Wyoming.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy