Jesteś twórcą aplikacji? Powstanie reality-show dla ciebie

Apple wyprodukuje reality-show dla informatyków aplikacji

To będzie trochę dla ludzi marzących o sławie, którą dają systemy telewizyjne i jednocześnie potrafiących tworzyć aplikacje działające np. na iPhone’ach. Apple rozpoczęło właśnie casting do swego pierwszego telewizyjnego reality-show.

Do udziału w programie „Planet of the Apps” (to nawiązanie do tytułu filmu "Planet of the Apes", czyli "Planety małp") można zgłaszać się do 26 sierpnia br. Jak podano na stronie internetowej firmy, producenci wykonawczy show, czyli will. jak i również. am (William Adams), Ben Silverman oraz Howard Owens, poszukują „programistów z wizją kształtowania przyszłości, rozwiązywania problemów i inspirowania zmian po codziennym życiu”.

W show „Planet of the Apps” „100 najbardziej utalentowanych twórców aplikacji” będzie rywalizować ze sobą w robieniu nowych projektów. Pomagać dywanom będą „wybrani spośród w najwyższym stopniu wpływowych ekspertów ze społeczności technologicznej”.

Dla aplikacji stworzonych przez zwycięzców systemu przewidziano specjalne miejsce przy należącym do Apple’a sklepiku z aplikacjami App Store. Laureaci show mogą także liczyć, że w pierwotnego projekty zainwestuje fundusz venture capital z górnej półki.

Zdjęcia do "Planet of the Apps" ruszają jesienią, data emisji nieznana

Realizacja programu rozpocznie się po październiku tego roku jak i również potrwa do początku 2017 roku. Ponieważ Apple finansuje show, można oczekiwać, że pojawi się on na jednej z platform internetowe należących do tej firmy jak Apple TV lub iTunes. Jednak na razie nie podano żadnych detali na ten temat. Osobliwa jest też data opublikowania „Planet od the Apps”.

Nie ujawniono dotąd także, jacy eksperci pojawią się programie. Wiadomo tylko, że wystąpi w zanim twórca serwisu internetowego Product Hunt Ryan Hoover, który ogłosił to już dzięki stronie Medium.

W sklepie App Store, wraz z którego korzystać mogą właściciele iPhone’ów, iPadów i Macbooków, jest obecnie ponad dwa mln aplikacji i każdego dnia pojawią się nowe.

Tagi: Apple reality-show system Komentując korzystasz z przybory Facebooka. Publikowane komentarze będą prywatnymi opiniami Użytkowników. Żeby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Statut i zasady obowiązujące w Facebooku znajdują się którego adres to https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem zagniewany. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktokolwiek spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć sankcje. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje zwiać spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku jak i również kilkunastu pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

Afera korupcyjna w Brazylii. Spadki na giełdzie
app Store - spada cyfra pobrań aplikacji w oddziale Apple’a

App Store - spada cyfra pobrań aplikacji w oddziale Apple’a

Liczba pobrań z App Store – sklepu Apple’a z aplikacjami – zmalała po raz pierwszy od co najmniej czterech lat, a możliwe, że po raz 1-wszy zupełnie. Za nowe dane odpowiada…

Czytać......