Zasady i warunki

Ta strona internetowa i firmy na niej udostępnione są przeznaczone dla klientów pełnoletnich w związku z dostawcami, z których można skorzystać tylko poprzez złożenie formularza zamówienia, które zawiera umowę prawną między Konsumentem a Firmą. Jeśli jesteś osobą w podeszłym wieku, jesteś zmuszony natychmiast opuścić witrynę i nie składać zamówienia.

Złożenie zamówienia rutynowo potwierdza, że ​​zapoznałeś się, zrozumiałeś i wyraziłeś zgodę na związanie się autoryzowaną umową, na którą składają się wyrażenia dotyczące usług wydrukowane w niniejszym dokumencie.

Korzystanie z naszej Witryny lub składanie zamówienia bez zapoznania się i zrozumienia naszych Warunków świadczenia usług będzie w pełni Twoim wyborem, a Firma nie będzie obciążona żadnymi karami z powodu nieznajomości postanowień, o których mowa w niniejszym dokumencie.

Zasady dotyczące plagiatu

Ponieważ teraz mamy załogę doświadczonych autorów tutoriali i specjalistów od materiałów, prawdopodobieństwo, że nasz artykuł zawiera plagiat, jest niewielkie lub całkowicie pozbawione. Niemniej jednak, dla zadowolenia naszych klientów, przeprowadzamy ostateczny zapis przez niezawodny sprawdzacz plagiatu, taki jak Turnitin, a raport o plagiacie może zostać wysłany razem z artykułem.

Zasady anulowania

W następnych dwóch wydarzeniach Firma ma wszelkie prawa do anulowania zamówienia bez wysyłania powiadomienia do Konsumenta.

  • W przypadku, gdy kupujący naruszył którykolwiek lub wszystkie warunki i sytuacje, celowo lub nieumyślnie LUB
  • Na wypadek, gdyby Klient został uznany za zamieszany w oszustwo lub odpowiedzialny za oszustwo.

Prawdopodobnie żadne odszkodowanie nie zostanie przyznane Konsumentowi w wyżej wymienionych warunkach.

W przypadku, gdy Kupujący chce anulować zamówienie, jest proszony o zrobienie tego w ciągu godziny od złożenia zamówienia, w związku z czym jest to zwykle czas potrzebny na realizację zamówienia i przekazanie obowiązków autorowi. Żądania anulowania złożone po wyżej wymienionym okresie będą podlegać potrąceniu opłaty za przetwarzanie zamówienia.

Poufność

Jesteśmy zarejestrowani zgodnie z ustawą o ochronie informacji z 1998 r. i jako takie, wszelkie informacje dotyczące klienta i jego odpowiednich informacji konsumenckich mogą zostać przekazane do trzeciego wydarzenia. Niemniej jednak informacje o kupującym są uważane za poufne iz tego powodu nie zostaną ujawnione żadnemu trzeciemu przypadkowi, z wyjątkiem [naszych producentów / dostawców i], jeśli jest to wymagane przez prawo odpowiednim organom. Klienci mają prawo zażądać wglądu i kopii wszystkich przechowywanych przez nas zapisów dotyczących klientów, pod warunkiem, że otrzymamy tanie informacje o takiej prośbie. Kupujący są proszeni o zachowanie kopii wszelkiej literatury wydanej w związku z dostawami naszych dostawców. Tam, gdzie będzie to stosowne, będziemy przekazywać konsumentom akceptowalne pisemne informacje, ulotki lub kopie informacji jako część uzgodnionej umowy, dla dobra sprawy każdego wydarzenia. Nie będziemy promować, udostępniać ani wynajmować Twoich prywatnych informacji osobom trzecim ani używać Twojego adresu e-mail do bezpośredniej poczty. Wszelkie wiadomości e-mail wysyłane przez tę firmę będą dotyczyły wyłącznie dostępności uzgodnionych usług i produktów.

Powiadomienie o zmianach

Firma zastrzega sobie prawo do zmiany takich sytuacji od czasu do czasu, ponieważ uzna to za stosowne, a dalsze korzystanie z lokalizacji będzie oznaczać akceptację wszelkich zmian w tych frazach. W przypadku jakichkolwiek zmian w naszym zakresie ochrony prywatności poinformujemy, że zostały one wprowadzone na naszej stronie głównej i na innych kluczowych stronach w naszej witrynie. W przypadku jakichkolwiek zmian w sposobie wykorzystywania przez nas informacji umożliwiających identyfikację klientów w naszej witrynie, powiadomienie pocztą elektroniczną lub pocztą zostanie przesłane do tych, których dotyczy ta zmiana. Wszelkie modyfikacje naszej polityki prywatności będą publikowane w naszej witrynie 30 dni przed wprowadzeniem tych zmian. Z tego powodu zaleca się regularne ponowne czytanie tego oświadczenia

Niniejsze warunki i okoliczności stanowią część Ugody między Klientem a nami. Uzyskanie przez Ciebie dostępu do tej witryny internetowej i / lub przedsiębiorstwa będącego rezerwacją lub Umową oznacza zrozumienie, zgodę i akceptację Zastrzeżenia Odkryj oraz pełne Warunki zawarte w niniejszym dokumencie. Twoje ustawowe prawa klienta pozostają nienaruszone.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy