Top 5 Altcoinów, na które warto zwrócić uwagę w 2020 roku

17 lutego 2021
Category: Uzyskać Dostęp

Zastrzeżenie: poniższe informacje nie mogą być traktowane jako porady inwestycyjne. Zespół Superorder po prostu dzieli się swoimi przemyśleniami na temat ekosystemu kryptowalut. Zawsze rób własne badania przed zakupem / sprzedażą monet.

Wraz ze zbliżaniem się 2020 roku inwestorzy i traderzy coraz częściej myślą o nowych możliwościach. Pomimo ciągłego charakteru rynków kryptowalut, zmiany roku również mają dla nich znaczenie. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć ten przewodnik z pięcioma najciekawszymi altcoinami na 2020 rok. Nie mamy żadnych gwarancji, że te lub inne waluty przetrwają nawet następny dzień, ale obecnie wyglądają na jedną z najbardziej obiecujących opcji inwestycyjnych.

Wybór najlepszych Altcoinów

Nasza metodologia nie różni się od algorytmów funduszy zawodowych. Staramy się brać pod uwagę wszystkie czynniki, skupiając się głównie na kluczowych. Istnieją trzy główne warunki, które pomagają nam wybrać najlepsze monety na nadchodzący rok:

  • Żądanie. To jest główny punkt. Wskazuje najlepsze projekty, które są interesujące dla klientów. Powody mogą być różne, ale dobre altcoiny mają z reguły duże szanse na zbudowanie gigantycznej publiczności.
  • Cena £. Ważna jest również przystępna cena. Z jednej strony wielu nowych inwestorów zaczyna handlować małymi kwotami, więc tanie tokeny są dla nich odpowiednie. Z drugiej strony chodzi o psychologię, ponieważ uwielbiamy posiadać duże ilości aktywów.
  • Użyteczność. Częściowo przecina się z pierwszym. Projekty o wysokiej użyteczności i realnych korzyściach dla uczestników często charakteryzują się dużą płynnością i zwiększają popyt. Dziś inwestorzy powinni naszym zdaniem szukać tylko takich monet.

W oparciu o te czynniki wybraliśmy pięć potencjalnych kryptowalut, które mogą gwałtownie wzrosnąć lub zmienić rynek w 2020 roku.

1. BAT

Basic Attention Token lub BAT (0,2348 USD) ma na celu zrewolucjonizowanie branży reklamowej. Deweloperzy tworzą zdecentralizowany ekosystem, który łączy użytkowników, wydawców i reklamodawców. W porównaniu z tradycyjnymi sieciami reklamowymi wszystkie trzy strony uzyskują odpowiednie wyniki i zyski. Na przykład użytkownicy otrzymują wynagrodzenie za oglądanie reklam i widzą tylko te oferty, które odpowiadają ich zainteresowaniom. Wydawcy uzyskują procent przychodów z każdej reklamy. Firmy uzyskują wyższy zwrot z inwestycji, ponieważ użytkownicy nie blokują zbędnych spamerskich reklam.

Po co to robić w 2020 roku: główne narzędzie BAT – przeglądarka nowej generacji Brave – rośnie, ponieważ bije rekordy i przyciąga coraz więcej użytkowników.

2. BTT

BitTorrent to najpopularniejsza platforma do udostępniania torrentów na świecie. Posiada również natywny token o nazwie BTT (0,0005 $). Waluta została zaprojektowana, aby pomóc użytkownikom w płynnej interakcji. Jest dość podobny do celów BAT, ale koncentruje się na tworzeniu i udostępnianiu treści. Dzięki BTT autorzy mogą dostarczać swoje treści bezpośrednio konsumentom, bez pośredników. Obie strony mogą zarabiać i wydawać tokeny. Co ważniejsze, projekt ma teraz ogromne wsparcie.

Dlaczego warto wybrać się w 2020 roku: BTT nawiązało współpracę z innym altcoinem – TRON. Łącząc swój blockchain z systemem P2P firmy BitTorrent, deweloperzy mają nadzieję na osiągnięcie nowych wyżyn.

3. IOTX

Internet rzeczy przyciąga dziś dziesiątki graczy. Chociaż najpopularniejsza jest IOTA, istnieje inna firma o nazwie IoTeX z natywnym tokenem IOTX (0,0045 USD). Ten blockchain koncentruje się również na usługach dla systemów i urządzeń IoT. Wykorzystuje metody rootowania z różnymi łańcuchami bocznymi, które mogą łączyć gadżety IoT w oparciu o ich funkcje. W przeciwieństwie do IOTA opartego na DAG, IOTX opiera się na tak zwanym Roll-DPoS z zaawansowanym obstawianiem. Zapewnia również wysokie bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu różnych algorytmów.

Dlaczego warto wybrać się w 2020 roku: IOTX planuje uruchomić swoją globalną sieć dostępową w pierwszym kwartale 2020 roku. Zobaczymy wtedy, jak może konkurować z IOTA.

4. OMG

Ten token jest dość wyjątkowy, ponieważ został wydany przez prawdziwą firmę z centralnym zarządem i własnymi interesami. Jednak ma również dość ukierunkowaną grupę odbiorców. OmiseGo lub OMG (0,9907 USD) znajduje się w Azji. Chce zapewnić dogodne usługi finansowe dla populacji o niskim poziomie bankowości w tym regionie i na całym świecie. W tym celu zespół opracowuje rozwiązania, które pomagają użytkownikom bez dostępu do banku przechowywać, wysyłać, odbierać i płacić w różnych walutach, w tym kryptowalutach. Podobnie jak BTC, ale dla Azji.

Dlaczego warto wybrać się w 2020 roku: zespół ciężko pracuje i regularnie publikuje aktualizacje. Biorąc pod uwagę dużą popularność kryptowalut, w grze mogą prowadzić klienci z Azji.

5. THETA

Tokeny do gier reprezentują ogromną kategorię kryptowalut. Gracze są gotowi zapłacić, są ciekawi i już dużo wiedzą o ekonomii cyfrowej. THETA (0,0945 USD) koncentruje się na zdecentralizowanym udostępnianiu wideo i strumieniowaniu za pomocą tokenów opłaconych za przepustowość. Streamerzy mogą zarabiać tokeny, podczas gdy użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wysokiej jakości treści. Wraz z rosnącą popularnością usług przesyłania strumieniowego, połączenie tych pomysłów z kryptowalutami może rozkwitnąć w 2020 roku.

Po co w 2020 roku: THETA nawiązuje nowe partnerstwa, podczas gdy jej główne platformy o nazwie SLIVER.tv przekraczają 1 milion użytkowników.

Bardziej tradycyjne opcje

Oprócz wyżej wymienionych kryptowalut istnieje kilka altcoinów, które zostaną tutaj. Mają duże bazy klientów, długą historię i doskonałą użyteczność. Jeśli kolejnych walut nie ma w Twoim portfelu, dodaj je jak najszybciej. Mają duże szanse na rozwój i zwiększenie wartości Twojego portfela.

Oczywiście trudno jest wymienić wszystkie obiecujące monety w jednym przewodniku. Nasze listy nie są wyczerpujące, więc jako przedsiębiorca również powinieneś samodzielnie analizować oferty. W tym celu dobrym rozwiązaniem jest analiza techniczna za pomocą kompleksowych wykresów. Jeden z najlepszych wykresów można znaleźć na TradingView. I nie zapominaj, że możesz handlować z tych wykresów bezpośrednio za pomocą rozszerzenia Chrome opartego na Superorder! Ciesz się i zarabiaj z nami.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy