Twój wynik FICO z FICO

17 lutego 2021
Category: Twoim Raporcie

90% największych pożyczkodawców korzysta z FICO ® Scores – czy znasz swoje?

Wybierz swój plan.

Podstawowy
 • Zasięg 1-biura (Experian)
 • Aktualizacje co miesiącWyniki FICOOceny kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych i nie tylkoRaporty kredytoweMonitorowanie wyników i kredytów Przypis 2 21 milion USD ubezpieczenia od kradzieży tożsamości Przypis 3 3Przywracanie tożsamości 24×7Monitorowanie tożsamościAutomatyczne odnawianie za 19,95 USD / miesiąc. Anuluj w dowolnym momencie, bez zwrotów. Obejmuje punktację FICO 8. Twój pożyczkodawca / ubezpieczyciel może użyć innej oceny kredytowej. Zobacz ważne informacje poniżej 1.

  zaawansowane
  • Pełne pokrycie 3 biur
  • Aktualizacje co 3 miesiąceWyniki FICOOceny kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych i nie tylkoRaporty kredytoweMonitorowanie wyników i kredytów Przypis 2 21 milion USD ubezpieczenia od kradzieży tożsamości Przypis 3 3Przywracanie tożsamości 24×7Monitorowanie tożsamościAutomatyczne odnawianie za 29,95 USD / miesiąc. Anuluj w dowolnym momencie, bez zwrotów. Obejmuje punktację FICO 8. Twój pożyczkodawca / ubezpieczyciel może użyć innej oceny kredytowej. Zobacz ważne informacje poniżej 1.

   Premier
   • Pełne pokrycie 3 biur
   • Aktualizacje co miesiącWyniki FICOOceny kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych i nie tylkoRaporty kredytoweMonitorowanie wyników i kredytów Przypis 2 21 milion USD ubezpieczenia od kradzieży tożsamości Przypis 3 3Przywracanie tożsamości 24×7Monitorowanie tożsamościAutomatycznie odnawia się za 39,95 USD / miesiąc. Anuluj w dowolnym momencie, bez zwrotów. Obejmuje punktację FICO 8. Twój pożyczkodawca / ubezpieczyciel może użyć innej oceny kredytowej. Zobacz ważne informacje poniżej 1.

    1. Twoja subskrypcja jest automatycznie odnawiana co miesiąc w cenie 19,95 USD dla wersji podstawowej, 29,95 USD dla wersji zaawansowanej lub 39,95 USD dla wersji Premier, chyba że anulujesz. Możesz zrezygnować w każdej chwili; jednak zwroty nie są dostępne. Wszystkie subskrypcje obejmują FICO ® Score 8 i mogą obejmować dodatkowe wersje FICO ® Score. Twój pożyczkodawca lub ubezpieczyciel może użyć innego FICO ® Score niż wersje otrzymane od myFICO lub w ogóle inny rodzaj oceny kredytowej. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

    2. Nie wszystkie dane lub transakcje zawarte w raportach kredytowych są monitorowane. Monitorowane dane z raportów kredytowych, monitorowane powiadomienia o zmianach danych w raportach kredytowych, aktualizacje FICO ® Score, alerty FICO ® Score, monitorowane transakcje i wyzwalacze alertów, terminy i częstotliwość różnią się w zależności od biura informacji kredytowej. Obowiązują inne ograniczenia. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

    3. Ubezpieczenie od kradzieży tożsamości jest gwarantowane i administrowane przez American Bankers Insurance Company of Florida, firmę Assurant. Zapoznaj się z aktualnymi polisami dotyczącymi warunków i wyłączeń ubezpieczenia. Ochrona może nie być dostępna we wszystkich jurysdykcjach. Przejrzyj podsumowanie korzyści. Podsumowanie korzyści

    Kim jesteśmy

    myFICO jest oficjalnym działem konsumenckim FICO, firmy, która wynalazła zdolność kredytową FICO. Wyniki FICO ® są najczęściej stosowanymi punktami kredytowymi i są standardem branżowym od ponad 25 lat.

    Korzyści

    Twoje kompleksowe rozwiązanie

    Porównaj swoje wyniki FICO i raporty kredytowe ze wszystkich 3 biur – Experian, TransUnion i Equifax – obok siebie. Zrozumienie swojego kredytu nigdy nie było łatwiejsze!

    Przygotuj się na swoje cele kredytoweUzyskaj odpowiedni wynik dla swojego celu kredytowego, w tym wyniki FICO używane do kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych i kart kredytowych.

    Uzyskaj wynik, którego używają pożyczkodawcyUzyskaj FICO Score, wynik używany w ponad 90% decyzji kredytowych w USA. Chociaż mogą wyglądać tak samo, inne oceny kredytowe mogą różnić się nawet o 100 punktów od Twojego FICO Score.

    Co o nas mówią

    Oceniony przez naszych klientów na 4,8 z 5 gwiazdek

    (Na podstawie 22,7K 22,700 recenzji w App Store)

    Uwielbiam móc w jednym miejscu szukać wszystkich moich wyników, a informacje na forach są bezcenne!

    Moje oceny kredytu hipotecznego z myFICO były tylko o jeden punkt od banku!

    Bogactwo informacji zawartych w moich raportach pomogło mi szybko zidentyfikować problemy i je rozwiązać.

    Jesteśmy z Tobą

    Nie wpłynie to negatywnie na Twój wynik

    Sprawdzenie kredytu w FICO nie wpłynie na Twoje wyniki FICO.

    Wsparcie w USAJesteśmy tutaj z bezpłatną pomocą techniczną, jeśli nas potrzebujesz.

    Bezpieczeństwo na poziomie bankuUżywamy 128-bitowego szyfrowania, aby chronić transmisję danych do FICO.

    Zobacz jak to działa

    Dowiedz się, dlaczego FICO

    Produkty

   • Dom
   • Dlaczego FICOJak to działacennikPlany rodzinneUczyć się
   • Edukacja
   • SpołecznośćWsparcieBlogFirma
   • O nas
   • Warunki korzystaniaPolityka prywatnościProgram partnerskiPobierz naszą aplikacjęPodążaj za namiEdukacja kredytowa
   • Oceny kredytowe
   • Co to jest FICO Score?Wersje FICO ScoreJak obliczane są wynikiHistoria płatnościKwota długuDługość historii kredytowejMix kredytówNowy kredytRaporty kredytoweCo jest w twoim raporcieBiuraZapytaniaBłędy w raporcie?KalkulatoryPoznaj swoje prawaKradzież tożsamościFAQSłownikCopyright 2001- Fair Isaac Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

    WAŻNA INFORMACJA:

    Wszystkie produkty FICO ® Score udostępnione na myFICO.com zawierają FICO ® Score 8 i mogą zawierać dodatkowe wersje FICO ® Score. Twój pożyczkodawca lub ubezpieczyciel może użyć innego FICO ® Score niż wersje otrzymane od myFICO lub w ogóle inny rodzaj oceny kredytowej. Ucz się więcej

    FICO, myFICO, Score Watch, The Score That Matters i The Score That Matters są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Fair Isaac Corporation. Raport kredytowy Equifax jest znakiem towarowym firmy Equifax, Inc. i jej spółek zależnych. Na Twoje wyniki FICO i stopy procentowe, które możesz otrzymać, wpływa wiele czynników. Fair Isaac nie jest organizacją napraw kredytową w rozumieniu prawa federalnego lub stanowego, w tym ustawy o organizacjach naprawy kredytu. Fair Isaac nie zapewnia usług „naprawy kredytowej, porad ani pomocy w zakresie „odbudowy lub „ulepszenia Twojej historii kredytowej, historii kredytowej lub zdolności kredytowej. Strona internetowa FTC na kredyt.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy