Świadczenia wojskowe

17 lutego 2021
Category: Linii Kredytowej

Nasze świadczenia wojskowe są jednym ze sposobów, w jaki okazujemy nasze wsparcie członkom służby i weteranom. Świadczenia wojskowe są dostępne tylko dla obecnych lub byłych członków sił zbrojnych USA. Możemy poprosić o dodatkowe informacje w celu weryfikacji.

Czy jesteś dotychczasowym członkiem sił zbrojnych USA?

Przykro nam.Bank USA nie oferuje rachunków czekowych ani oszczędnościowych w Twojej okolicy. Aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele finansowe, rozważ inne produkty banku amerykańskiego. Jeśli jesteś czynnym członkiem wojskowym, zadzwoń pod numer 800.239.3302.

Nie kwalifikujesz się.Świadczenia wojskowe są dostępne tylko dla obecnych lub byłych członków sił zbrojnych USA.

Przykro nam.Ta oferta nie jest ważna w Twoim regionie. Jeśli masz pytania, zadzwoń pod numer 800.959.3690. Dziękuję Ci.

PDF jest już gotowy!PDF został wygenerowany. Kliknij łącze poniżej

Ta oferta nie jest dostępna w Twojej lokalizacji. Zobacz swoje aktualne stawki.

Spróbujmy czegoś innego. Ta oferta nie jest dostępna w Twojej lokalizacji. Sprawdź aktualne stawki w Twojej okolicy lub zadzwoń pod numer 800.720.BANK (2265), aby uzyskać więcej informacji.

Spróbujmy czegoś innego. Ta oferta nie jest ważna w Twoim regionie. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 888.318.4483. Dziękuję Ci.

Przed wyjazdem upewnij się, że wiesz:To łącze prowadzi do zewnętrznej witryny lub aplikacji, która może mieć inne zasady dotyczące prywatności i bezpieczeństwa niż bank USA. Nie jesteśmy właścicielami ani nie kontrolujemy produktów, usług ani treści tam znalezionych.

Koniec wyskakującego okienka. Naciśnij klawisz Escape, aby zamknąć lub naciśnij klawisz Tab, aby przejść do dostępnych opcji.

 • Konta bankowe /
 • Sprawdzanie kont /Konto rozliczeniowe studentaSPRAWDZANIE UCZNIÓWKonto czekowe zaprojektowane z myślą o studentach.

  Student sprawdza 1 szczegóły

  Miesięczna opłata za utrzymanie

  Inne opłatyObowiązuje opłata 2 za wyciąg w formie papierowej 2, chyba że konto jest zarejestrowane w e-wyciągach.

  Gotowy żeby zacząć?

  Zalety sprawdzania uczniów

  Transakcje bankomatowe

  Nie płać żadnych opłat za transakcje bankomatowe w bankomatach banku USA. Żadne opłaty za transakcje bankomatowe nie są naliczane za pierwsze cztery transakcje bankomatowe spoza Stanów Zjednoczonych za okres wyciągu. 3 (Uwaga: opłaty za transakcje w bankomatach spoza Stanów Zjednoczonych obowiązują po czwartej).

  Bez opłat przelewy zabezpieczające w rachunku bieżącymNie płać żadnych opłat za przelewy zabezpieczające w rachunku bieżącym wykonane z linii kredytowej banku amerykańskiego lub karty kredytowej banku amerykańskiego. 4

  Podstawowe funkcje bankoweRabaty na czeki osobisteZdobądź pierwsze pudełko z czekami z logo US Bank bezpłatnie lub wyraź się dzięki 50% zniżki na wybrane projekty 6, w tym wiele szkół wyższych i uniwersytetów.

  Bankowość kampusowaJeśli Twoja szkoła bierze udział w programie, możesz założyć swoje konto bankowe, opłacić rachunki lub połączyć swoją legitymację studencką z kontem do sprawdzania uczniów w banku w USA. Nasze kampusowe programy bankowe obejmują karty kampusowe, oddziały na terenie kampusu i centra doradztwa dla klientów.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcji i cen, sprawdź:

  Nasz proces składania wniosków online jest szybki i bezpieczny.

  Możesz bez obaw otworzyć konto czekowe online w ciągu kilku minut. Używamy najsilniejszego dostępnego 128-bitowego szyfrowania, aby chronić wszelkie przesyłane informacje.

  Gotowy żeby zacząć?
  • Finansowe IQ
  • BezpieczeństwoKarieraPrywatnośćŚledzenie i reklama onlineMapa witrynyDostępnośćCoBrowseUczeń zapisany do liceum, technikum, szkoły zawodowej lub uniwersytetu.

   W przypadku wyciągów z obrazami czeków i wyciągów z zwrotem czeku mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Obrazy zaznaczenia są dostępne w wersji papierowej lub e-wyciągach. Opcja Sprawdź zwrot jest dostępna tylko w przypadku wyciągów papierowych. Konta ze wskaźnikiem klienta Senior otrzymują rabat w wysokości 1,00 USD na cykl wyciągów za wyciąg z opłatą za zwrot czeku, a opłata za wyciąg z obrazami czeku zostaje zniesiona. Zapoznaj się z broszurąInformacje ocenach dlakonsumentówaby zapoznać się z podsumowaniem obowiązujących opłat i warunków. Dokument ten można uzyskać, kontaktując się z oddziałem banku w USA lub dzwoniąc pod numer 800-872-2657.

   Transakcje dokonywane w bankomatach spoza USA mogą podlegać naliczeniu Opłaty za transakcje bankomatowe, które są ujawnione w broszurzeInformacje ocenach detalicznych zatytułowanej „Różne opłaty za czek, oszczędności lub rynek pieniężny. Właściciele bankomatów spoza USA mogą naliczać dodatkową opłatę, chyba że uczestniczą w Sieć MoneyPass. Aby znaleźć lokalizacje bankomatów MoneyPass, odwiedź www.moneypass.com.

   Jeśli masz połączone kwalifikujące się konta, a ujemne dostępne saldo na Twoim rachunku bieżącym wynosi 5,01 USD lub więcej, kwota zaliczki zostanie przelana jako wielokrotność 50 USD. Jeżeli jednak ujemne Dostępne saldo wynosi 5,00 USD lub mniej, kwota zaliczki wyniesie 5,00 USD, a opłata za przeniesienie z tytułu ochrony w rachunku bieżącym zostanie zniesiona. Zapoznaj się z Ujawnienieminformacji ocenach dlakonsumentówiUmową rachunku depozytowego. Dokumenty te można uzyskać, kontaktując się z oddziałem banku w USA lub dzwoniąc pod numer 800-USBANKS (872-2657).

   Obowiązują wymagania i ograniczenia kwalifikacyjne. Więcej informacji można znaleźć w Umowie o świadczenie usług cyfrowych

   W przypadku zmiany istniejących opcji sprawdzania lub sprawdzania opcji pakietu (lub dodawania świadczeń dla seniorów) rabaty na zamówienia czekowe mogą nie być natychmiast dostępne, ale będą ogólnie dostępne w ciągu pięciu dni roboczych.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy