Wyniki WWE Money in the Bank 2019: Brock Lesnar powraca, aby wygrać MITB, Bayley zdobywa pieniądze, aby zdobyć tytuł Smackdown

17 lutego 2021
Category: Wiele Osób

Mając na uwadze mecz drabinkowy Money in the Bank dla mężczyzn, to Brock Lesnar ukradł go, aby zakończyć noc podczas wydarzenia WWE Money in the Bank 2019.

Lesnar nie był zaplanowany na mecz, ale scenariusz został ustawiony wcześniej w serialu, w którym ktoś pokonał Sami Zayn, uwalniając jego miejsce w meczu. Wydawało się, że osobą odpowiedzialną był Braun Strowman, chociaż zaprzeczył. Przekonaj się, mówił prawdę, ponieważ „Bestia była stroną winną i wykorzystał sytuację, aby dostać się do meczu i wykorzystać.

Było to zaskakujące zakończenie tego, co okazało się bardzo obfitującą w wydarzenia noc, pełną akcji w górę iw dół. I to nie była jedyna niespodzianka tego wieczoru. Program rozpoczął się od wygranej Bayley w meczu drabinkowym kobiet Money in the Bank, pokonując siedem innych kobiet, które chwyciły teczkę.

I nie zajęło jej dużo czasu, zanim ją spieniężyła.

Po tym, jak Becky Lynch z powodzeniem obroniła mistrzostwo kobiet RAW przeciwko Lacey Evans, Charlotte Flair pokonała Lyncha o tytuł kobiet SmackDown z pomocą Evansa. Po meczu, Bayley przyszła Lynchowi z pomocą i ostatecznie wykorzystała wspaniałą okazję, spieniężając swoją nowo zdobytą teczkę, by pokonać Charlotte i zdobyć tytuł dla siebie.

Również w serialu Seth Rollins utrzymał mistrzostwo Universal przeciwko AJ Styles w fantastycznym występie między najlepszymi talentami, podczas gdy Kofi Kingston powstrzymał Kevina Owensa w bardzo dobrym meczu, aby utrzymać mistrzostwo WWE.

Sprawdź poniżej pełną relację z WWE Money in the Bank w Wiadomościach sportowych.

(Cały czas wschodni.)

Aktualizacje na żywo z WWE Money in the Bank 2019

Brock Lesnar pokonuje Drew McIntyre, Baron Corbin, Ricochet, Ali, Finn Balor, Andrade i Randy Orton, aby wygrać mecz drabinkowy Men’s Money in the Bank na przyszły mecz o mistrzostwo

22:40 META: McIntyre zaczyna wspinać się po drabinie, ale Orton ma RKO. Potem Corbin się w to angażuje i to on i Ali walczą o wspinanie się po drabinie. Ali wyrzuca go z ringu i wspina się na szczyt. W ręku trzyma teczkę i muzyczne przeboje. TO BROCK LESNAR. Wybiega i wbija drabinę w kamerzystę. Zrzuca Ali z drabiny, wspina się i chwyta walizkę. Lesnar jest ósmym mężczyzną, a teraz jest panem Money in the Bank. Całkiem skręt.

22:37: McIntyre podnosi Balora na ringu i przewozi go na drabinie. Potem chwyta Andrade i uderza go twarzą w Balora, który przyjmuje niezłe bicie. Rykoszet jest z powrotem na ringu i czołga się po drabinie, ale McIntyre tego nie ma. NIEEEE.

22:35: Poza ringiem McIntyre przenosi drabinę ze stołu konferansjera na fartuch. Ali z superkick do McIntyre, ale potem Corbin dusi go przez stół hiszpańskiego spikera. I włącza McIntyre’a, przewracając go przez barykadę. Corbin z Deep Six na Ricochet poza ringiem, ale McIntyre wraca z Claymore Kick do Corbin.

22:31: Ali wspina się po drabinie, ale zostaje odcięty przez Andrade, który uderza go dużą prawą ręką, a teraz Ali wisi na drabinie głową w dół. Andrade ustawia obok niego kolejną drabinkę i zaczyna się wspinać. Ali wstaje na swojej drabinie i walczą wysoko, gdy Ali trafia Spanish Fly.

Hiszpański Leć z drabiny! @AliWWE niczego nie ukrywa!

22:27: Balor podnosi drabinę i rzuca ją na plecy McIntyre’a. Balor wspina się na szczyt, ale Andrade wchodzi na ring i używa kolejnej drabiny jak włóczni, aby powalić Balora. Mostkuje drabinę z lin do drabiny na środku ringu i on i Balor walczą na szczycie drabiny. A NASTĘPNIE MOCNA BOMBA O ZACHODZIE SŁOŃCA.

22:24: Na ringu są trzy drabiny, ale Orton i McIntyre wypadają poza ring. Ricochet i Ali są na ringu walcząc o miejsce na drabinie pod teczką. Teraz oboje wspinają się na szczyt, ale Corbin i McIntyre ściągają ich w dół. A wielcy ludzie używają swojej siły.

W grę wchodzą drabiny.

22:20: Szalejmy! Dzwonią dzwony i wszyscy wariują.

22:17 : Ostatni mecz tego wieczoru, który był naprawdę udaną nocą meczów. To powinien być kolejny. Skrzyżowane palce.

Kofi Kingston pokonuje Kevina Owensa, aby zachować mistrzostwo WWE

22:07 WYKOŃCZENIE: Pop-up Powerbomb autorstwa KO i mistrz ma kłopoty, ale wraca z Trouble in Paradise. Jednak Owens wypada poza ring. i zaczyna się liczyć. Wraca na ring i uderza w ogłuszacz, ale Kofi dociera do lin, zanim liczy się trójka. Owens podchodzi do górnej liny i próbuje sentona, ale Kofi podnosi kolana, a następnie łączy się z Trouble in Paradise, by wygrać. Kolejny naprawdę dobry mecz.

22:05: Wymieniają rewersy na ringu, zanim Kofi wyląduje na SOS. Minutę później udaje się na Trouble in Paradise, ale KO łapie go i zamienia w innego Boston Crab, zanim Kingston dotrze do lin.

22:00: Z powrotem na ringu i Kofi w tle wskakuje w śruby napinające. Bohater zostaje wystrzelony i trafia Boom Drop, ale Owens zamienia go w Boston Crab. Ma go przez mniej niż minutę, gdy Kofi podchodzi do lin, aby je zerwać. Owens próbuje zbombardować Kingstona na fartuchu, ale zamiast tego uderza go podwójnym tupnięciem w klatkę piersiową, a Owens leży na podłodze. Kingston podchodzi do górnej liny i odlatuje, ale zostaje złapany kopnięciem w twarz.

21:56: Owens ma kontrolę i udaje klaskanie jak The New Day do tłumu, zanim dostarczy senton na plecy Kingston. Kofi jest wtedy na fartuchu i KO wrzuca go najpierw twarzą do ściągacza, a potem uderza z dużym pluskiem.

21:52: Dzwonek dzwoni i zaczyna się walka, gdy natychmiast wymieniają ciosy. Poza ringiem, Kofi skacze z górnej śruby rzymskiej i uderza w miażdżący cios. Żadnych uczuć się w tym.

21:47: Poprzedni segment był po prostu buforem między dopasowaniami tytułów. Ciekawy wybór do tego meczu po Styles vs. Rollins, ponieważ będzie trudny do naśladowania. Miejmy nadzieję, że ci goście będą mieli równie dobry mecz.

21:41: Z jakiegoś powodu Lucha House Party ma niezapowiedziany, sześcioosobowy mecz tagów. Cóż, tak się nie stało, ale Lars Sullivan tak.

Seth Rollins pokonuje AJ Styles, aby zachować mistrzostwo WWE Universal

21:37 FINISZ: Styl idzie na Fenomenalne Przedramię, ale Rollins łapie go i ląduje kolanem w brodzie. Styles rozpada się i Rollins kopie w głowę, a następnie wykańcza go Stompem. Że. Był. Niesamowite. To spełniło oczekiwania i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć to ponownie. Potem Styles wraca na ring i ściska dłoń Rollinsowi.

21:33: Style z salto ze środkowej liny do odwróconego DDT. Robi okładkę, ale Rollins się wyrzuca. Styl idzie na sznurki, ale zamiast tego robi superkick rumieniec na szczęce. Wymieniają ciosy, kopnięcia i kotlety, zanim Rollins uderzy w przyspieszenie. Uchyla się przed kopnięciem Pele i idzie do Stomp, ale Styles unika tego i uderza w Styles Clash! Robi osłonę, ale Rollins kopie w ostatniej sekundzie. Świetna wymiana.

21:30: Styles jest na szczycie, a Rollins idzie tam i łączy się z reverse superplex, trzyma się i uderza w odwrócony suplex, ale nie może liczyć trzech. Tłum jest całkowicie w tym. Idzie po superkick, ale Styles unika tego i umieszcza Rollinsa w Calf Crusher na środku ringu. Wydostaje się z tego, ale szkoda została wyrządzona.

21:27: To nie zawiodło jednego, ale ponieważ oni zamieniają duży ruch na duży ruch.

21:25: Styl z odwróceniem w ushigoroshi i oszołomiony Rollinsem. Ale mistrz wraca z bombą ze sprzączką i pluskiem górnej liny, ale nie może złapać zawleczki.

21:22: Rollins łączy się z samobójczym nurkowaniem, a sędzia rozpoczyna liczenie od obaj leżących poza ringiem. Rollins wraca na ring i łączy się z kolejnym nurkowaniem. Teraz oboje z powrotem na ringu i mistrz z kolejnym dużym ruchem.

21:19: Tempo rośnie, kiedy wymieniają ciosy i kotlety. Podchodzą do fartucha, a AJ ustawia Setha na pozycji do Starcia Stylów, aby mistrz wydostał się z niego przed oddaniem dużego strzału.

21:15: Wolne tempo wcześnie, ponieważ czują się nawzajem w pierwszych minutach.

21:10 : Zaczynamy mecz od 15 lat. Ci goście od dawna chcieli tego meczu i to powinno być naprawdę dobre. Mimo to jestem trochę zaskoczony, że to nie zamyka serialu.

Roman Reigns pokonuje Eliasa

21:03 FINISZ: To nie trwało długo. Roman przeciął Eliasa i szybko dobił go włócznią. Dokładnie taki, jaki miał być ten mecz.

21:01: Elias przychodzi na ring i po raz pierwszy gra na gitarze elektrycznej, odkąd jego gitara akustyczna jest w kawałkach. Gra piosenkę, opowiada o tym, jak nienawidzi Hartford i mówi: „Dziękuję. Dobranoc. Nikogo z was nie kocham. Zaczyna iść do tyłu i zgadnąć, czyja muzyka uderza? Tak – nadchodzi Roman.

20:57: Chodźmy za kulisy, gdzie Big Dog wychodzi na swoją walkę z Eliasem i.

Bayley pokonuje Charlotte Flair w mistrzostwach kobiet „SmackDown

20:51 META: Dzwonek dzwoni i mecz trwa, mimo że Charlotte wciąż leży na macie. Bayley podchodzi do górnej liny i łączy się z dużym łokciem i zdobywa zwycięstwo. I właśnie tak, Bayley jest nową mistrzynią kobiet w SmackDown. Dobra narracja i dobra historia, w której Bayley odchodzi jako mistrz. Tłum szaleje, a ona obchodzi wielkie święto, w tym jej wejście w tłum.

20:49: Po meczu Lynch atakuje Evansa poza ringiem, ale Flair się w to angażuje. Obcasy biją Lyncha na ringu, a Bayley przybywa, by uratować jej sprawę. Uderza Bayley do brzucha, a następnie wysyła biegnącą Charlotte twarzą do napinacza. Ale czy spienięży teczkę? Myśli o tym i. tak! Ona zarabia!

Charlotte Flair pokonuje Becky Lynch w mistrzostwach kobiet „SmackDown

20:47 META: Charlotte jest poza ringiem, a sędzia liczy, podczas gdy Becky leży na linach na ringu. Lacey Evans biegnie w dół na ring i mierzy Becky wielką prawą ręką za plecami sędziego. Charlotte wraca na ring, ale Becky z małą paczką i prawie liczy trzy, ale Charlotte wstaje i uderza dużym butem w twarz, aby wygrać. To tyle, jeśli chodzi o „Becky2Belts.

20:45: Typowe dobre rzeczy w tej rywalizacji.

20:43: Charlotte idzie na górne liny, ale Becky odcina ją i wysyła ją w dół na matę. Wymieniają kotlety, zanim Becky łączy się z lecącym kopnięciem w głowę. Następnie Charlotte wraca i umieszcza Becky w Boston Crab, gdy czołga się do dolnej liny, aby złamać uchwyt.

20:39: Nie ma odpoczynku dla zmęczonych, gdy Charlotte Flair pojawia się na ringu i trwa ten mecz.

Becky Lynch pokonuje Lacey Evans, aby utrzymać mistrzostwo kobiet „RAW

20:39 FINISZ: Evans z kotletem i kołysze Lyncha. Sędzia liczy do dwóch, ale potem zatrzymuje się i przechodzi na drugą stronę Lyncha, mimo że jej ramię wciąż jest opuszczone. Lynch odwraca ruch i blokuje rozbrojenie, a Evans poddaje się. Dobre przedstawienie od Evansa i niezłe dopasowanie między nimi.

20:37: Nadchodzi mistrz, gdy Lynch uderza w kilka dużych sznurów na bieliznę, a następnie leci zrzut z górnej liny. Robi przykrywkę, ale Evans się wyrzuca. Wraca na górną linę i schodzi, ale Evans odsuwa się z drogi i wraca z huśtającym się ogłuszaczem i kopnięciem w twarz. Robi okładkę, ale Lynch przeżywa.

20:33: Kilka niezłych posunięć pretendenta.

20:30: Poza ringiem Lynch rzuca Evansa mocno na barykadę, gdy leci. Następnie z powrotem na ringu, Evans skupia się na lewym ramieniu / ramieniu Lyncha.

20:27: Wielka szansa dla Evans tutaj w najważniejszym meczu w jej karierze. Jak dotąd rozmawiała w głównym składzie, więc zobaczymy, jak sobie radzi na ringu.

20:25: Sassy Southern Belle.

20:20: Za kulisami Triple H rozmawia z Braunem Strowmanem o tym, co zrobił Samiemu Zaynowi. Mówi, że nic nie zrobił, ale Triple H nie wierzy mu i prosi go o odejście. Spikerowie mówią, że Zayn został wysłany do „lokalnej placówki medycznej i nie będzie uczestniczył w męskim meczu MITB, podobnie jak Strowman. Nie są też pewni, czy ktoś zajmie to miejsce.

Tony Nese pokonuje Ariyę Daivari, aby zachować mistrzostwo WWE Cruiserweight

20:16 FINISZ: Ten mecz został oficjalnie wyłączony z toru, ponieważ ci goście wyrzucają wszystko. Nese łączy się z pluskiem 450, ale Daivari się wyrzuca. Daivari wraca z pluskiem z góry, po czym następuje lariat z młotkiem, ale Nese kopie. Wraca z twardym kolanem w głowę, podczas gdy Daivari opiera się o dolną linę i zdobywa zwycięstwo. To było trochę za dużo jak na ten mecz, ale ci faceci bardzo ciężko pracowali, aby spróbować zdobyć publiczność.

20:12: Historia meczu jest taka, że ​​Nese ma problemy z widzeniem i jak Daivari rąbi go raz po raz na górnej linie, aż upadnie na podłogę. Daivari podąża za nim, ale Nese z kołem wozu, aby uniknąć strzału i trafia kopnięciem. Wracają na ring, a pretendent trafia w ten wielki slam i prawie wygrywa.

20:10: Jak dotąd dobra akcja tam iz powrotem, a mistrz popisujący się swoim atletycznym wyglądem.

20:06: Niezłe koła.

20:04: WWE właśnie ogłosiło, że Mick Foley pojawi się jutro w programie „RAW, aby wprowadzić nowe mistrzostwa. Właśnie tego potrzebuje teraz WWE – kolejny tytuł.

Wracamy za kulisy, gdzie Sami Zayn podaje do góry nogami, a Triple H gorączkowo próbuje opanować sytuację i wyciągnąć stamtąd kamery. „Monster Among Men ma swojego człowieka.

Shane McMahon pokonuje Miza w meczu ze stalową klatką

20:01 FINISZ: Shane ponownie próbuje uciec przez górę klatki, a Miz przerywa mu i stara się z powrotem wskoczyć na ring, ale Shane go blokuje. Shane wisi nad klatką, dosłownie zsuwa się z koszuli i upada na podłogę, wygrywając mecz. To było inne. Całkiem fizyczne dopasowanie, ale Super Shane to za dużo.

19:58: Walczą na górnej linie, kiedy Shane próbował uciec, ale Miz ciągnie go w dół, a Shane dostaje ostry wstrząs. Miz podąża za nią z pluskiem i ukrywa się, ale Shane się wyrzuca. Tak, Super Shane McMahon jest tutaj oficjalnie.

19:55: Miz uderza w Skull Crushing Finale i ukrywa się, ale Shane stawia stopę na linach. Zespół ogłaszający krzyczy, że sędzia nie powinien był przestać liczyć, ponieważ nie jest to mecz DQ. Mam wrażenie, że ani sędzia, ani zespół ogłaszający nie rozumieją zasad. W dzisiejszych czasach jest to doskonała metafora WWE.

19:51: Shane jedzie od wybrzeża do wybrzeża, ale Miz omija go i umieszcza go na Figurze 4. Shane podchodzi do drzwi i sięga na zewnątrz po krzesło. Jednak Miz dostaje krzesło i zamyka drzwi. Czas na zemstę.

19:45: Shane potrzebował tylko dwóch minut, aby zaczął się obficie pocić. Shane poważnie liże The Miza, wrzucając go najpierw twarzą do klatki, a następnie kilka kopnięć.

19:41: Wygnanie z budynku, co? Braun Strowman jest za kulisami, rzucając wszystko dookoła, polując na Samiego Zayna.

Rey Mysterio pokonuje Samoa Joe o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych

19:39: Po meczu Dominic wychodzi, aby świętować ze swoim tatą, a zirytowany Joe atakuje Reya. Zabiera go na ring i niszczy, podczas gdy bezradny Dominick patrzy, jak jego tata jest bity.

19:35 FINISZ: Rey zeskakuje z lin, a Joe wstaje z zakrwawionym nosem. Podnosi Rey do bomby siłowej, ale odwraca ją i trafia szpilkę, mimo że lewe ramię Joe wyraźnie było poza matą. Dziwne, ale Mysterio po raz pierwszy w swojej karierze zdobywa mistrzostwo Stanów Zjednoczonych.

19:34: Syn Reya, Dominic, ogląda za kulisami, a ja czekam, żeby zobaczyć, czy fizycznie zaangażuje się w tę historię.

19:32: Przed tym meczem Sami Zayn rozmawiał za kulisami z Triple H i chciał ochrony od Brauna Strowmana, ale Hunter zapewnił go, że Strowman został wyrzucony z budynku. Nie sądzę, żeby to go powstrzymało.

Bayley pokonuje Natalię, Naomi, Dana Brooke, Nikki Cross, Mandy Rose, Ember Moon i Carmellę w meczu drabinkowym Women’s Money in the Bank o przyszły mecz o mistrzostwo

19:25. META: Carmella wraca do ringu i ma zaklejone prawe kolano. Mandy podchodzi za nią poza ring i natychmiast zostaje rzucona. Carmella następnie idzie na ring i wspina się po drabinie, ale Sonya Deville wchodzi na ring i ciągnie ją w dół. Następnie wychodzi poza ring i chwyta swoją najlepszą przyjaciółkę Rose i wciąga ją na ring. Deville kładzie Roose na ramionach i wspina się po drabinie. Kiedy Rose kładzie rękę na walizce, Bayley wspina się na drugą stronę i przewraca ich. Chwyta skrzynkę i wygrywa mecz. Dobry mecz na początek.

Po meczu, Bayley zostaje przesłuchana na ringu i oznajmia, że ​​poszła na „SmackDown z celem, a teraz jest „Panią Money in the Bank. Ciekawie będzie zobaczyć, czy stanie się zła teraz, gdy ma skrzynkę, czy pozostanie goodie goodie Bayley. Ta sprawa ma ze sobą dużą moc.

19:21 : Dana Brooke właśnie przewróciła drabinę i zrzuciła ją na głowę Nikki Cross. Jest sama na ringu i wspina się na górę, ale Mandy Rose odcina ją na szczycie drabiny. Dana chwyta walizkę, ale huśta się nią nad ringu. Mandy chwyta tutaj i kładzie ją z powrotem na drabinie, po czym zostaje przewrócona. Dana próbuje złapać walizkę, ale grupa dołącza do niej na drabinie i wszyscy upadają. A potem Ember Moon zlatuje z drabiny i łączy się z Eclipse.

19:17: Wiele osób rozbija się o drabiny.

19:15: Wygląda na to, że Carmella prawdopodobnie zraniła się w prawe kolano po kopnięciu Mandy Rose. Kulała, a Mandy kilka razy ją ścigała, a Carmella odpychała ją i mówiła „uciekaj. Zsunęła się z ringu i była obserwowana przez lekarza przy ringu, a teraz kuśtyka z pomocą do tyłu.

19:10: Nikki Cross wychodzi Terry Funk wcześnie.

NIKKI GRAĆ NIKKI GRAĆ NIKKI GRAĆ LET NIKKI GRAĆ NIKKI GRAĆ LET NIKKI GRAĆ LET NIKKI GRAĆ LET NIKKI GRAĆ LET NIKKI GRAĆ LET NIKKI PLAY LET NIKKI PLAY #MITB @NikkiCrossWE. com / OYWxaMbaOT

19:03: Pozwólcie, że wyjaśnię: na tym blogu nie będzie spoilerów Gry o Tron. A jeśli WWE zepsuje finał GOT podczas tego koncertu, nie powtórzę tego tutaj i będę bojkotował firmę do końca moich dni.

19:00: Zaczynamy z kartą główną, która oficjalnie rozpoczyna się meczem Money in the Bank kobiet. Wyrazy uznania dla WWE za uhonorowanie byłej supergwiazdy WWE Ashley Massaro, która zmarła w piątek.

Usos pokonują Daniela Bryana i Rowana

18:52 WYKOŃCZENIE: Bryan zostaje trafiony podwójnym superkickem, a następnie Usos obaj udają się na górną linę i łączą się z Double Use (double splash) i zdobywają zwycięstwo. Pamiętaj, że Usos są członkami RAW i po prostu pokonali tytuły tag teamu SmackDown. To jest świat, w którym żyjemy z zasadą dzikiej karty.

18:50: Ile Usos potrzeba, żeby zdjąć Rowana.

18:49: Rowan jest silny.

18:46: Jimmy Uso dostaje metkę i próbuje ściąć Rowana, w tym kopnięciem w głowę z górnej liny. Znowu idzie na górę, ale Rowan go łapie i zapewnia dużą siłę.

18:42: Bryan i Rowan wcześnie kontrolują sytuację, koncentrując się na lewej nodze Jey Uso i kilku dobrych, staromodnych ściskaniach mózgu.

Możesz ZOBACZYĆ ból w oczach Jey Uso, gdy @ERICKROWAN próbuje wycisnąć z niego życie. #MITB pic.twitter.com/Odaqy6oIzm

18:37: Zaczynamy pierwszy mecz tego wieczoru. Zwróćmy uwagę, że tytuły tag teamów SmackDown nie są w tym przypadku obecne. Założę się, że jeśli Usos wygrają, dostaną jednak szansę na przyszłość.

18:35: W zeszłym tygodniu wprowadzono kilka zmian w meczach Money in the Bank. Braun Strowman był pierwotnie ustawiony na mecz mężczyzn, ale Sami Zayn zajął jego miejsce po pokonaniu go – z pomocą zarówno Drew McIntyre, jak i Barona Corbina – w poniedziałek. Po stronie kobiet Nikki Cross zastępuje Alexę Bliss w meczu drabinkowym po tym, jak uznano, że Bliss z medycznego punktu widzenia nie mogła z nią występować, jak się uważa, że ​​dochodzi do siebie po wstrząsie mózgu.

18:27: Mówi się teraz, że mecz kobiet Money in the Bank otworzy show. Jeśli tak jest, to naprawdę otworzy drzwi do spieniężenia późniejszego wieczoru za jeden z tytułów Becky Lynch. Może Becky 2 Belts zakończy noc bez pasków.

18:12: WWE właśnie zauważyło, że Becky Lynch najpierw będzie bronić mistrzostw kobiet „RAW przeciwko Lacey Evans, a później w serialu walczy z Charlotte Flair o tytuł kobiet „SmackDown. Pomyślałem, że to będzie kolejność, kolejny powód, dla którego przewidziałem, że zatrzyma czerwony tytuł, ale straci niebieski. Sprawdź wszystkie moje przewidywania na dole strony, a zobaczymy, jak sobie z nimi poradzę.

18:07: Jak powiedziałem.

18:03: Trwa transmisja z Jonathanem Coachmanem, Charly Caruso, Samem Robertsem i Davidem Otungą. Charly ma na sobie jasnozieloną koszulę. Mam nadzieję, że jest zielony ekran, przed którym może przejść, abyśmy mogli zobaczyć jej unoszącą się głowę podskakującą dookoła.

18:00: Witamy w Sporting News na żywo z WWE Money in the Bank. Mamy do zgarnięcia dwie teczki i sześć mistrzostw na linii. I może dziś wieczorem ktoś spienięży swoją nowo wygraną sprawę. Nigdy nie wiesz.

Skład WWE Money in the Bank 2019

 • Seth Rollins kontra AJ Styles o mistrzostwo WWE Universal
 • Kofi Kingston kontra Kevin Owens o mistrzostwo WWE
 • Becky Lynch kontra Lacey Evans o mistrzostwo kobiet „na surowo
 • Becky Lynch kontra Charlotte Flair o mistrzostwo kobiet „SmackDown
 • Sami Zayn kontra Drew McIntyre vs. Baron Corbin vs. Ricochet vs. Ali vs. Finn Balor vs. Andrade vs. Randy Orton w meczu drabinkowym Men’s Money in the Bank o przyszłe mistrzostwa
 • Natalya kontra Naomi kontra Dana Brooke kontra Nikki Cross kontra Mandy Rose kontra Ember Moon kontra Carmella kontra Bayley w meczu drabinkowym Women’s Money in the Bank o przyszłe mistrzostwa
 • Roman Reigns kontra Elias
 • Miz kontra Shane McMahon w meczu ze stalową klatką
 • Samoa Joe vs. Rey Mysterio o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
 • Tony Nese kontra Ariya Daivari o mistrzostwo WWE Cruiserweight
 • Daniel Bryan i Rowan kontra The Usos (mecz wstępny)

Prognozy WWE Money in the Bank 2019

– Seth Rollins odnosi ciężko zarobione zwycięstwo przeciwko AJ Styles.

– Kofi Kingston skutecznie broni swojego tytułu przeciwko Kevinowi Owensowi.

– Becky Lynch pokonuje Lacey Evans i zostaje mistrzynią kobiet „RAW.

– Charlotte Flair otrzymuje tytuł „SmackDown dla kobiet od Becky Lynch.

– Andrade wygrywa mecz Money in the Bank mężczyzn, aby zdobyć przyszły tytuł mistrzowski.

– Mandy Rose wychodzi z teczką w meczu Money in the Bank kobiet.

– Roman Reigns pokonuje Eliasa.

– Miz zemści się, wygrywając z Shane’em McMahonem.

– Samoa Joe utrzymuje mistrzostwo Stanów Zjednoczonych przeciwko Rey Mysterio.

– Tony Nese wygrywa z Ariyą Daivarim, aby utrzymać mistrzostwo w wadze krążownika.

– Usos pokonują Daniela Bryana i Rowana w non-title tag team matchu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy